Laskavý Pitbull přivedl domů těhotnou kočku a pomohl jí porodit

Pitbul, který má přezdívku Hádés je schopen vystrašit kohokoliv jen jedním svým vzhledem. Ale nedávno udělal takový nečekaný čin, že všem bylo jasné, že uvnitř tohoto impozantního psa bije dobré srdce.

Hádes žije v Mexico City v domě Juana Josého Florese. Když byl ještě štěnětem, na zahradu přicházela toulavá kočka. K Hádovi se nikdy nepřiblížila a pes se s ní také nesnažil komunikovat, ale ani neprojevoval agresi. Juan po nějaké době začal na ulici nechávat jídlo a kočka začala přicházet stále častěji.

Pitbul a Juan/Zdroj: thedodo.com

Před několika dny muž uslyšel hluk u zadních dveří. Vyšel z domu a uviděl svého mazlíčka. Hádes vypadal vzrušený, skákal a požádal majitele, aby šel za ním. Juan šel za psem, který přivedl ho ke své budce, ve které byla ta toulavá. Dokonce Juan uviděl, že za několik chvilek porodí.

Muže byl velmi překvapen z toho, že kočka přišla do boudy jeho psa. Všechno vypadalo tak, že jeho pes zařídil pro nastávající maminku pohodlné místo pro porod. Když kočka začala rodit, Hádes byl po celou dobu blízko budky. A pak jí nečekaně přinesl svou oblíbenou podestýlku, na které obvykle ležel v domě.

Pitbul Juana/Zdroj: thedodo.com

Brzy se objevila dvě roztomilá koťátka. A Hádes je potěšila stejně jako mladá matka. Pes vrtěl ocasem při pohledu na děti a neměl žádnou agresi. „Dokonce se mi zdálo, že se považuje za jejich otce,“ vzpomíná Juan.

Rodina se rozhodla přesáhnout kočku s koťaty domů. A samozřejmě, muž dovolil psovi, aby s nimi zůstal přes noc. Podle Juana ho ten den jeho mazlíček svým chováním hodně překvapil. Rozhodl se, že se od té doby stane majitelem kočky, která dostala přezdívku Nicole. A pro koťata, když vyrostou, Juan se pokusí najít nový domov.

Pitbul Juana s těhotnou kočkou/Zdroj: thedodo.com

PSALI JSME: PES ZŮSTAL V ÚTULKU ÚPLNĚ SÁM: OSUD MU ALE PŘIPRAVIL DÁREK

PŘIPOMINAME: NA PYTLE S ODPADY LEŽEL VYČERPANÝ PES, KTERÝ NEMOHL ANI ZVEDNOUT HLAVU: ZACHRÁNILA HO JEN NEUVĚŘITELNÁ NÁHODA

Share