Lucie Vondráčková odjela se svým partnerem Petrem Vojnarem do zahraničí: jak ji moderátor vnímá jako ženu

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková a její partner moderátor Petr Vojnar tvoří pár už několik měsíců. V tuto chvíli jejich vztah funguje dobře a už zveřejňují společné fotografie. Například nedávno spolu odjeli do Bratislavy. O tom, jaká je zpěvačka v osobním životě moderátor prozradil pro portál ŽivotvČesku.cz.

Šťastný pár svůj vztah neskrýval, nicméně chlubit se tím na sociálních sítích také nespěchal. Ale teď o jejich vztahu vědí všichni jejich fanoušci, takže už se objevily společné fotky.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Pravděpodobně mezi nimi přeskočila jiskra, když hráli oba v klipu rappera Raego. Nyní moderátor prozradil, jak vnímá svou partnerku jako ženu.

„I když je Lucka neobyčejná, tak je v uvozovkách obyčejná. Normální holka jako všechny normální holky, které jsou normální,“ řekl Petr Vojnar pro Život v Česku.

Petr Vojnar / Zdroj: Super.cz

Podle něj je Lucie Vondráčková v práci výjimečná, ale v běžném životě chce to samé, po čem touží všechny ostatní normální dívky.

Petr Vojnar se netají tím, že by v budoucnu chtěl mít další dítě. Zatím ale jeli do Bratislavy a zpěvačka zveřejnila společnou fotku.

Vypadá to, že Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství s hokejistou Tomášem Plekancem znovu šťastná.

PSALI JSME: „ZHUBLA OKOLO SEDMI AŽ DESETI KILOGRAMŮ“: TĚHOTNÁ MÍŠA NOSKOVÁ PROZRADILA, PROČ SKONČILA NA KAPAČKÁCH A NENÍ VIDĚT, ŽE ČEKÁ MIMINKO

PŘIPOMÍNÁME: LEONARDO DICAPRIO VĚŘÍ V BUDOUCNOST UMĚLÉHO MASA: INVESTOVAL DO FIREM , KTERÉ PĚSTUJÍ HOVĚZÍ V BIOREAKTORECH

Share