Lucie Šafářova dnes slaví své 34 narozeniny: Jak to má ve své rodině, a zda plánují s Plekancem další dítě

Lucie Šafářová je známou českou tenistkou, která dosáhla skvělých výsledků v profesionálním sportu. Teď už se šampionátu neúčastní a od roku 2019 se rozloučila se světem sportu, ale i tak zůstává pro média zajímavá.

Lucie Šafářova, Tomáš Plekanec

Dnes slavné tenistce původem z Brna je 34 let. Začala se věnovat tenisu Šafářova v rodném městě. Když ale nastoupila na základní školu, přestěhovala se do Rakouska. Když ji bylo 14 let, společně s rodící se vrátila do Česka a až do konce své kariéry hrála za Českou republiku.

Lucie Šafářova, Tomáš Plekanec / Zdroj: Instagram

Vztah s otcem její dcery Tomášem Plekancem prý začala v době, kdy ten se právě rozvaděl s Lucií Vondráčkovou. V médiích se v té době často objevovaly zprávy, že Šafářová je důvodem rozvodu. Mohlo to vést k rozchodu, ale dokázali to přežít a zůstat spolu.

Lucie Šafářova, Tomáš Plekanec a dcera Lea / Zdroj: Instagram

Ve vztahu tohoto páru vládne láska. V prosinci požádal hokejista Šafářovou o ruku. Velmi si přál, aby maminka jeho dcery se stala jeho zákonnou ženou, a nyní plánují datum svatby.

První narozeniny dcery Plekance a Šafářove / Zdroj: Instagram

Mlada maminka často ukazuje svou dcerku fanouškům na siciální síti Instagram. Malá dcerka se už objevila na Instagramu tenisty s raketou v malé ručce. Zda půjde po stopách své slavné maminky a zda se stane sportovkyní, zatím není známo.

Lea / Zdroj: Instagram

Jak informuje CNN Prima News, o dalším dítěti nic konkrétního sportovkyně neříká. Jen tedy říká, že když je v domě cela rodina pohromadě, tak je dům plný radosti.

Lucie Šafářova, Tomáš Plekanec a dcera Lea / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: A JE TO VENKU: NIKOL ŠTÍBROVÁ KONEČNĚ PROZRADILA POHLAVÍ SVÉHO MIMINKA

PŘIPOMÍNÁME: DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ PROMLUVILA O SVÉM SOUKROMÍ A ŘEKLA, JACÍ MUŽI SE JÍ LÍBÍ :“CO SE MUŽŮ TYČE, JSEM VYBÍRAVÁ”

Share