„Navždy změnila její život“: Žena našla v prázdném domě na špinavé podlaze dítě a zachránila ho. Jak dnes vypadá holčička

28letá Sarah Conk pracuje terapeutické rekreaci. Najednou byla na Haiti a dokázala pomoci mnoha dětem, a to jak morálně, tak fyzicky.

Sarah/zdroj: kenguru.plus

Sarah/zdroj: kenguru.plus

Jednoho dne se setkala se situaci, která navždy změnila její život. Jakmile byla malá holčička přivezena do zdravotnického střediska, kde pracovala, v té době jí byly 3 měsíce. Byla ve velmi špatném stavu. Dítě trpělo těžkou formou hydrocefalu, naléhavě potřebovalo operaci.

Dítě/zdroj: kenguru.plus

Dívka se jmenovala Nick a do nemocnice ji přivedla žena, která se představila její tetou.

Dítě podstoupilo operaci, všechno proběhlo celkem dobře. Lékaři byli spokojeni se stavem Nicky, zotavovala se a připravovala se na propuštění. Neměla ale kam jít.

Žena, která si říkala teta, se ukázala být její matkou a poté, co nechala svou dceru v nemocnici, zmizela a už ji nikdo nikdy neviděl. Nelhostejným zaměstnanci zdravotnického střediska dohledali telefonní číslo uprchlé matky a zavolali ji s cílem požádat o vyzvednutí dcery, ale ona nesouhlasila.

Přesto Sarah dokázala si promluvit s truchlící matkou a přesvědčit ji, aby vyzvedla svou dceru, a slíbila, že finančně pomůže. Navíc bude lékařská péče pro Nicky vždy zdarma.

Po chvíli se Sarah rozhodla zjistit stav dítěte, zavolala své matce, ale na volání neodpověděla. Zpanikařila, velmi se o toto dítě bála a rozhodla se jít rovnou k nim domů. To, co tam Sarah uviděla, si zapamatovala na celý život.

Dítě/zdroj: kenguru.plus

Po vstupu do domu našla holčičku ležící na podlaze mezi odpadky.

Dítě/zdroj: kenguru.plus

Nejhorší obavy Sarah se potvrdily: matka opustila nemocné dítě. Žena bez váhání vzala dívku do nemocnice. Její stav byl velmi vážný, lékaři nedávali žádné předpovědi. Ale Nick a Sarah tvrdě bojovali. Je těžké uvěřit, jak se dítě změnilo.

Dítě/zdroj: kenguru.plus

O šest měsíců později se Sarah ujala Nicky. Když byly všechny dokumenty v pořádku, dívka odešla do nového domu.

Dítě a žena/zdroj: kenguru.plus

Nyní jsou jí dva roky a je velmi šťastná, má vše, co potřebuje – matku s obrovským milujícím srdcem, teplo a péčí.

Dítě/zdroj: kenguru.plus

Často se stává, že matka není ta, která dítě porodila, je to duševní stav.

PSALI JSME: MATKA TROJČAT SE OBRÁTILA S PROSBOU O POMOC NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: ODPOVĚDĚLY ALE JEN TŘI BABIČKY

PŘIPOMÍNÁME: OTEC JE Z VIETNAMU, MATKA JE AFRIČANKA: JAK DNES VYPADÁ DCERA TOHOTO NEOBVYKLÉHO PÁRU

Share