Daniela Písařovicová promluvila o svém soukromí a řekla, jací muži se jí líbí :“Co se mužů tyče, jsem vybíravá”

42letá známá moderátorka Daniela Písařovicová moc často o svém soukromém životě nemluví. Ale známá moderátorka navštívila velmi populární show Jana Krause, kde nakonec trošku odtajnila své soukromí a promluvila o mužích, které se jí líbí.

Daniela Písařovicová/Zdroj: youtube.com

“Co se mužů tyče, jsem vybíravá. Nemám moc kritérií, ale jsem celoživotně přísná sama na sebe i na svého partnera,” řekla moderátorka, pro kterou nejlepšími jsou vtipní a neženatý muži.

Daniela Písařovicová/Zdroj: youtube.com

Velké množství její fanoušků a také mužů ji často dávají otázku, proč je tak vysoká. Dokonce takovou otázku ji dávali i během společných moderování, protože podle jejich slov, většina mužů nechtějí s ní vysílat, protože je vždy vyšší než ostatní. Její fanoušci také moc často moderátorku podporuji, a říkají, že její výška ji moc sluší.

Daniela Písařovicová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI: „TOHLE CHCI NAPSAT JAKO NEJUPŘÍMNĚJŠÍ VYJÁDŘENÍ OBDIVU A FASCINACE“

PŘIPOMINAME: “POMÁHÁME TĚM, KTEŘÍ ZA NÁS SLOUŽILI”: JAKOU ČÁSTKU V RÁMCI AKCE DOBRODEN DAROVAL ZNÁMÝ MODERÁTOR LEOŠ MAREŠ

Share