Lucie Křížková ukázala fotku se synem. Fanoušci byli nadšení: Davídek je celý táta

Modelka a moderátorka Lucie Křížková vychovává syna Davida sama, protože její manžel David Křížek je nyní ve vězení. Ale milující matka dělá pro své dítě vše, co může. Někteří lidé říkají, že malý Davídek je velmi podobný svému otci. Píše o tom server Onlyu.cz.

Lucie Křížková komunikuje se svým manželem a doufá, že v budoucnu budou opět spolu. David Křížek pro Blesk.cz řekl, že to pro něj bylo sice velmi těžké, ale musel synovi vysvětlit, že skončil ve vězení, aby se to nedozvěděl od kamarádů.

Lucie Křížková / Zdroj: youtube.com

Za mřížemi je kvůli spoluúčasti na finančních podvodech. „Řekl jsem mu, že jsem se zapletl se zlými lidmi, důvěřoval jim a obrátilo se to proti mně,“ řekl pro Blesk.cz Křížek.

Rodina ale čeká, až se za nimi vrátí. Mezitím se jeho manželka věnuje výchově jejich dětí. Nedávno modelka se synem vyrazila například k Balatonu.

Lucie Křížková / Zdroj: youtube.com

Miss České republiky z roku 2003 zveřejnila společnou fotku na svém Instagramu. Zdá se, že Lucie se synem si dovolenou užili.

Malý Davídek je velmi podobný svému otci. O tom píší i někteří její fanoušci, kteří ji a její rodinu podporují. Část fanoušků nechala pod příspěvkem emotikony, a to srdíčka a sluníčka.

PSALI JSME: HVĚZDA ORDINACE ZDENĚK GODLA PROZRADIL, PROČ SKONČIL ZA MŘÍŽEMI. OTEVŘENÉ PŘIZNÁNÍ HERCE

PŘIPOMÍNÁME: ZDENĚK HŘIB SLAVÍ 10 LET V CHOMOUTU: JAK VYPADÁ MANŽELKA PRIMÁTORA PRAHY, S KTEROU VYCHOVÁVÁ TŘI DĚTI

Share