Obytný vůz Babiše byl atakován jeho odpůrci: co po něm hodili a jak na to reaguje expremiér

Bývalý premiér Andrej Babiš stále objíždí Českou republiku ve svém obytném voze. Během návštěv ho ale pronásledují o jeho hlasití odpůrci. V Horních Počernicích do jeho vozu dokonce přiletělo vajíčko. Čelní sklo ale prý zůstalo nepoškozené. Píše o tom web novinky.cz.

V Česku se blíží podzimní komunální a senátní volby a atmosféra kolem návštěv Babiše houstne. Stále na mítincích přibývá jeho odpůrců a také se zvyšuje jejich hlasitost.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Ve středu expremiér navštěvoval obce kolem Prahy a byl například v Čelákovicích, Brandýse nad Labem či Horních Počernicích.

Scénář je téměř všude stejný. Na setkání se shromažďují příznivci Babiše, kteří se chtějí s ním vyfotit nebo podepsat knihu. Také se ale zde scházejí i odpůrci opozičního poslance, kteří vyjadřují svůj nesouhlas s jeho politikou.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Babiš nyní vyzývá své příznivce, aby se nenechávali vyprovokovat. Mrzí ho prý také to, že občas dochází k potyčkám obou táborů.

Poměrně horko bylo v Horních Počernicích, kde asi dvě desítky odpůrců provolávali hesla proti Andreji Babišovi.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

O tom, že agresivních odpůrců přibývá, přiznává i bývalý ministr průmyslu Karel Havlíček.

Exministr dodal, že odpůrci je ani nechtějí nechat mluvit a jejich vysvětlování nemá žádný výsledek. Oni to berou to dle něho jako fotbal a zábavu, kde se mohou vykřičet.

Karel Havlíček / Zdroj: youtube.com

V Horních Počernicích kromě pískání a výkřiků, někdo hodil po voze Babiše i vajíčko. Další už ale hodit nemohl, protože krabičku mu někdo vyrazil z ruky.

PSALI JSME: TO JE URČITĚ PROBLEMATICKÉ: PETR FIALA ŘEKL, ZDA NOVÝ BALÍČEK SANKCI MŮŽE OMEZIT DODÁVKY PLYNU Z RUSKA

PŘIPOMÍNÁME: MARIAN JUREČKA ŘEKL, JESTLI VLÁDA BUDE ZVYŠOVAT DŮCHODOVÝ VĚK: CO SLÍBIL MINISTR PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ

Share