Hvězda Ordinace Zdeněk Godla prozradil, proč skončil za mřížemi. Otevřené přiznání herce

Zdeněk Godla se k herectví dostal náhodou. V roce 2014 probíhal casting do filmu Cesta ven a přihlásil se. Dostal roli a začal spolupracovat s režisérem Petrem Václavem. V minulosti však také strávil 5 let ve vězení. Prozradil, co prožil za mřížemi a také promluvil o natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Píše o tom web TN.cz.

Herec vysvětlil, že ve vězení byl za „svou mladickou nerozvážnost“. Byl zatčen, když mu bylo 18 let. Řekl, že k tomu došlo, protože neposlechl rodiče.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

Po oslavě s kamarády se probudil a pochopil, že někdo přijde. Podle svých slov to vzal na sebe, i když si ani nepamatoval, co udělali. Pak skončil za mřížemi.

„Naučilo mě to rozeznávat špatné a dobré lidi,“ řekl v pořadu TALK! Zdeněk Godla. Vysvětlil, že tam člověk žije s lidmi, které s největší pravděpodobností venku nepotká.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

Ve vězení měl navíc spoustu času na přemýšlení, po chvíli si uvědomil, že jeho rodiče měli pravdu. Pochopil, že podobné večírky nejsou úplně dobré.

Uvedl, že s ostatními vězni měl dobré vztahy, protože má rád humor, a tak je bavil. Navíc byl rád, že tehdy mohl chodit do práce.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

„Dělali jsme i rekonstrukce bytů, neopustím to. Baví mě to,“ dodal Zdeněk Godla. Když má volné dny a nehraje, tak se zabývá rekonstrukcí bytů, podle jeho názoru by člověk měl dělat i nějakou manuální práci.

Od roku 2019 hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Měl obavy, že ho kolegové nepřijmou, ale naštěstí to dopadlo dobře. „Ti herci mě přijali jako sobě rovného,“ řekl Godla.

Zdeněk Godla / Zdroj: youtube.com

Měl však také určité problémy i s romskou komunitou. Nelíbilo se jim, že se označil za cikána, protože podle nich to souvisí s nacismem. Ale herec s nimi nesouhlasí a říká, že jde spíše o výchovu než o komunitu.

PSALI JSME: ZUZANA TVARŮŽKOVÁ UŽ JE MAMINKOU: MODERÁTORKA PROZRADILA, PROČ UTAJILA POROD

PŘIPOMÍNÁME: KDO JE TA HOLČIČKA: PROSLAVILA SE JAKO HEREČKA, VĚNOVALA SE GYMNASTICE A STALA SE MISTRYNÍ REPUBLIKY

Share