Lucie Borhyová to rozhodně nečekala: Ondřej Sokol se přišel jí omluvit během přímého přenosu

Minulý týden se s hercem a moderátorem Ondřejem Sokolem odehrála vtipná situace. Když moderoval soutěž Na lovu, jeden z účastníků řekl, že Lucie Borhyová v roce 2018 oslaví 60 let. Tehdy ale skutečně oslavila 40 let. Herec proto přišel do studia TV Nova a moderátorce se za svou reakci v přímém přenosu omluvil. Píše o tom server TN.cz.

Toto úterý pro Lucii Borhyovou rozhodně zůstane výjimečné. Když moderovala Televizní noviny, přistoupil k ní během přímého přenosu herec Ondřej Sokol.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Nevšimla si ho a mluvila dál. Pro ni to určitě bylo překvapení, nechápala, kdo to je a také nechápala, proč ten člověk přišel s obrovskou kyticí.

Myslela si, že by to mohl být kameraman, ale to by se vedení televize nelíbilo. Proto vůbec nechápala, co se děje.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

„Koupil jsem 60 růží. Chtěl bych říct, že vím, že ti není 60 let,“ řekl jí Ondřej Sokol. Podle něj to asi ví každý člověk v této zemi. Nicméně ten pán Luboš, se kterým moderátor mluvil, to nevěděl.

Pak také řekl, že ten muž byl voják. Proto moderátor žertoval, že v tomto případě lze říci, že tento pán zná jen takové ženy jako paní Mariánka, matka pluku, Xena a major Hulihanová.

Lucie Borhyová se z celé situace smála. Podle ní to tento muž řekl, protože byl nervózní. Samozřejmě se jí líbila tato kytice 60 růží.

Video s Lubošem se minulý týden stalo populárním na internetu. Vtipkoval o tom i moderátor Leoš Mareš. Lucie Borhyová to brala také s humorem.

Psali jsme:„Už nejdu do televize“: Natália Mykytenko prozradila, jak se dostala do reality show Svatba na první pohled. Podařilo-li se dívce najít lásku

PSALI JSME: JANA BOUŠKOVÁ MÁ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE: CO SE POPULÁRNÍ HEREČCE STALO A PROČ SE RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ V NÁRODNÍM DIVADLE

PŘIPOMÍNÁME: DARA ROLINS UKÁZALA FANOUŠKŮM FOTKU Z POSTELE: „JSTE KOČKA S POSTAVOU DVACÍTKY,“ PÍŠÍ FANOUŠCI

Share