Dara Rolins ukázala fanouškům fotku z postele: „Jste kočka s postavou dvacítky,“ píší fanoušci

Zpěvačka Dara Rolins ukázala svým fanouškům fotku z postele. Byla bez make-upu a neměla na sobě oblečení nahoře. V tomto příspěvku na Instagram napsala, že se považuje za typickou ženoua že je stále s něčím nespokojená. Její fanouškům se ale rozhodně líbí její postava. Píše o tom server eXtra.cz.

V příspěvku také napsala, že ve svém věku už si s přístupem ke svému tělu a své pleti nedělá legraci. Proto když je potřeba, poradí se zkušenějšími lidmi a spoléhá jen na kvalitní zboží.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka se ale svým fanouškům moc líbí, je pro ně jako vzor a motivuje je. Jedna žena v komentáři napsala, že sice zpěvačka něco ve svém těle změnila, ale považuje ji za ženu, která se nemá za co stydět.

Dodala, že vzhled to stále není to nejdůležitější, ale je vidět, že zpěvačka na sobě pracuje a je to skvělé. Ale v každém případě čas nelze zastavit.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Dara Rolins je zastánkyní zdravého životního stylu. To je vidět nejen na její postavě, ale i na její tváři, vypadá mladě.

„Stále vypadáte jako malá holčička. Jste kočka s postavou dvacítky,“ psali jiní v komentářích. Mnozí z nich proto nechápou, s čím může být zpěvačka nespokojená.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Ale někteří lidé napsali trochu kritické komentáře. Například někdo nechápal, proč pro fotku špulila pusu.

Dara Rolins / Zdroj: instagram

PSALI JSME: GRETA THUNBERGOVÁ PŘIZNALA, ŽE UTEKLA Z DOMOVA: MĚLA K TOMU VÁŽNÝ DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: “SPLNIL SE MI SEN”: ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ PROZRADILA, CO JÍ UDĚLALO NEJVĚTŠÍ RADOST

Share