Leoš Mareš se stal trojnásobným otcem: moderátor prozradil pohlaví dítěte

Známý moderátor Leoš Mareš ve čtvrtek oznámil, že se stal trojnásobným otcem. Po chvíli prozradil i pohlaví dítěte. Píše o tom portál Blesk.cz.

Leoš Mareš nejprve zveřejnil fotku vaječné skořápky. Navíc napsal: „A je to“. Byla to narážka pro fanoušky a všichni pochopili, že se mu narodilo dítě.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Jeho manželka Monika ale o narození dítěte nic neřekla. Leoš ale ve čtvrtek večer zveřejnil další příspěvek, ve kterém ukázal zprávy se svou matkou.

„Je to holčička,“ řekl moderátor své matce. Fanoušci nyní vědí, že bude vychovávat dceru. Napsal také, že je holčička zdravá a to je nejdůležitější.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

V komentářích mu gratulovalo mnoho známých osobností. Byli mezi nimi například moderátoři Libor Bouček, Patrik Hezucký a Kateřina Říhová.

Gratulovaly mu také zpěvačka Monika Bagárová, modelka Tereza Maxová, herečka Lucie Černá, herečka Patricie Pagáčová, modelka Alena Šeredová a řada dalších celebrit.

Modelka Dominika Mesarošová napsala „Gratuluji, přeji chlapečkovi zdravíčko“. Pro fanoušky to bylo zábavné a začali říkat, že asi ví něco více než všichni ostatní.

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O ZRUŠENÍ OSLAVY SVÝCH NAROZENIN: CO SE BĚHEM NICHŽ STALO

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADALA DOMINIKA GOTTOVÁ VE SVÉM MLADÍ: BYLA VELICE KRÁSNOU SLEČNOU

Share