Lenka Kořínková v show Prostřeno při vaření jídla požádala o pomoc asistentů: „Nedělám žádné domácí práce, nic“

Mnozí vědí, že herečka Lenka Kořínková je zastánkyní zdravého životního stylu. Například konzumuje jídlo způsobem dělené stravy a dokonce napsala několik knih o zdravé výživě. Pokud by si však někdo myslel, že v takovém případě bude herečka jako šéfkuchařka ve své kuchyni, mýlil by se.

Vařit jídlo rozhodně není její koníček, moc se jí to nelíbí. Podle portalu Super herečka v pořadu Prostřeno! na TV Prima prozradila, že doma nevaří jídlo a nedělá žádnou práci.

Lenka Kořínková / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že se jí to nelíbí, a tak svůj život uspořádala tak, aby tuto práci nedělala. V této show je už podruhé, naposledy to bylo v roce 2012.

Lenka Kořínková se pokoušela připravit dýňovou polévku, ale dopadlo jí to špatně a dokonce se rozčílila. Bylo vidět, že z procesu nemá žádnou radost.

Lenka Kořínková / Zdroj: TV Prima

Podle svých slov sama nechápala, proč se jí to nelíbí a proč se jí to nedaří. Dokonce se ptala, jestli by někdo mohl tuto práci dodělat místo ní.

Pak požádala o pomoc asistentů a vysvětlila, že v mnoha dalších pořadech je naprosto normální, když hodně věcí dělají asistenti.

Lenka Kořínková / Zdroj: youtube.com

„To jsou blbosti, všude na světě na to mají asistenty,“ řekla Lenka Kořínková v pořadu Prostřeno!

Psali jsme:Pátrání po údolí Orlické přehrady odhalilo nejen březnový případ, ale i další tři zmizelé příběhy

PSALI JSME: JAROSLAV FLEGR VYZÝVÁ USPOŘÁDAT KONCERTY, KTERÝCH BY SE ÚČASTNILO TISÍC LIDÍ: PODLE NĚJ TO BY POMOHLO RYCHLEJI ODHALIT INFIKOVANÉ LIDI

PŘIPOMÍNÁME: TOMÁŠ TŘEŠTÍK PROMLUVIL O ROZVODU SE SPISOVATELKOU RADKOU TŘEŠTÍKOVOU: „DALŠÍ SPOLEČNOU PARTNERSKOU CESTU ŽIVOTEM SI PROSTĚ NEUMÍME PŘEDSTAVIT”

Share