Tomáš Třeštík promluvil o rozvodu se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou: „Další společnou partnerskou cestu životem si prostě neumíme představit”

43letý známý kameraman Tomáš Třeštík se oženil na své partnerce Radce až v roce 2012, ale dnes na své Facebookové stránce prozradil, že se s ní rozvádí. Tomáš také prozradil některé příčiny rozchodu se svou dlouholetou partnerkou.

Tomáš Třeštík se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, už dlouhou dobu s Radkou netvoří pár. Fanoušci už moc dávno zjistili, že ve vztahu Tomáše a Radky existuje obrovský problém, protože už několik měsíců neviděli jejich společně fotky na Instagramu, na kterém pár je vždy aktivní.

“Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem neumíme představit,” napsal Tomáš, kterého vztah se spisovatelkou Radkou už dlouhodobě nedělá šťastným.

Poslední několik měsíců Radka Třeštíková je moc aktivní na Instagramu, a denně se snaží svým fanouškům sdělovat fotografii. Spekulace o rozchodu známého pár začaly ještě před několika měsíci, když Radka na své sociální síti sdělovala fotky jen se svými dětmi, a manžela fanouškům neukazovala.

Tomáš Třeštík se svou manželkou a dětmi/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “OBLÍKNEME SI TRIKA A FOTOGRAF NÁM ŘEKNE, JAK SE MÁME POSTAVIT”: JAK FOTBALOVÁ LEGENDA VLADIMÍR ŠMICER ZVLÁDL NOVOU ROLI MODELA

PŘIPOMINAME: “MÁME PŘED ROZVODEM”: CO STALO PŘÍČINOU HÁDKY KLUSOVÝCH V PŘÍMÉM PŘENOSU

Share