Roky jí jen prospěly: jak teď vypadá první Miss Universe

První mezinárodní soutěž krásy proběhla v USA před 68 lety. O titul první světové korunované krásky soutěžily dívky z 30 různých zemí. Vítěznou tiaru pak získal Finská reprezentantka Armi Kuusela.

Armi Kuusela / Zdroj: odnaminyta.com

V průběhu času se standarty krásy výrazně změnily. Sázet ale na to, že by první „Miss Universe“ mohla i dnes na podobných soutěžích tvořit dobrou konkurenci, je složité.

Po soutěži první „oficiální“ kráska světa spojila svůj život s leskem a záblesky fotoaparátů. Krátce po vítězství si zahrála ve filmu finského režiséra Nejkrásnější dívka světa.

Soutěž krásy / Zdroj: odnaminyta.com

V 18 letech se Armie provdala za filipínského podnikatele a přestěhovala se do rodné země svého manžela do hlavního města země Manily. V rodině se narodilo pět dětí. První „Miss Universe“ pokračovala v natáčení filmu, účastnila se muzikálů a zpívala.

Armi Kuusela / Zdroj: YouTube

Několik let po smrti prvního manžela v roce 1975 se žena podruhé vdala. Jejím vyvoleným se stal americký diplomat, s nímž stihla pobývat v různých koutech světa: Barcelona, Turecko, a nakonec i Kalifornie.

V srpnu 2021 Armie Kuusela bude slavit své 87 narozeniny. Stále vypadá elegantně, krásně a neuvěřitelně ženská navzdory věku.

Armi Kuusela / Zdroj: odnaminyta.com

PSALI JSME: MANŽEL SE URAZIL NA SVOU MANŽELKU A NEMLUVIL S NÍ 20 LET

PŘIPOMÍNÁME: NEMUSÍTE NIKOHO O NIC ŽÁDAT. TO SE VZTAHUJE I NA VLASTNÍ DĚTÍ

Share