“Oblíkneme si trika a fotograf nám řekne, jak se máme postavit”: Jak fotbalová legenda Vladimír Šmicer zvládl novou roli modela

47letý bývalý legendární fotbalista Vladimír Šmicer před pár dny se svými kamarády Patrikem Bergerem a Janem Kollerem ukázali fanouškům kolekci triček, která vypadají nádherně.

Vladimír Šmicer/Zdroj: youtube.com

Taková trička budou limitovaná, a kvůli tomu obrovské množství fanoušků je nestihne koupit. Před objektivem kamery vypadali jako modelové, a Vladimír portálu Super prozradil, že větší část výdělku z prodeje triček, na kterých je napsáno „Real Top Praha“ bude věnována charitě.

Fotbalista řekl, že si nemyslí, že je modelem. “Oblíkneme si trika a fotograf nám řekne, jak se máme postavit nebo smát,” prozradil Šmicer, který se před objektivem kamery moc často neobjevuje.

Vladimír Šmicer/Zdroj: super.cz

Také bývalý fotbalista prozradil, co děla během epidemii koronaviru. Podle jehož slov, snaží se denně sportovat, ale kvůli zavřeným fitness centrům, denně jen jezdí na kole. Fotbalista také vlastní několik hotelu, které jsou bohužel ve dnešní době zavřené.

Šmicer také promluvil o své dceři a synovi, kterého také zajímá fotbal. Podle slov Vladimíra, jeho syn nehraje na profesionální úrovni, ale snaží se také stát velmi dobrým fotbalistou.

Vladimír Šmicer se svými kamarády/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: “NA STARÁ KOLENA BUDU PÓZOVAT JAKO KRÁLOVNA SEDMI MOŘI”: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA FANOUŠKŮM PŘEKVAPUJÍCÍM VIDEÍM

PŘIPOMINAME: JAK VYPADÁ DCERA LEGENDÁRNÍHO FOTBALISTY PAVLA NEDVĚDA: JE TO VELMI KRÁSNÁ BLONDÝNKA

Share