Kvůli své nemocné dceři byl muž nucen požádat o pomoc cizí lidi, ale překvapivě ji nedostal od nich, ale od bezdomovce

Bezdomovec dal své peníze muži, který nemohl zaplatit kartou za parkování auta. A byl jediný, kdo pomohl.

Lee Shakespeare z anglického Nottinghamu šel nakupovat se svými dětmi, ale musel přestat, protože jeho malá dcera se necítila dobře. Dívka si začala stěžovat na bolesti břicha a vypadala špatně.

Když muž přijel do obchodu, nechal auto na placeném parkovišti a nemyslel si, že to dopadne takhle. Poté, co děti nastoupily do auta, chtěl otec zaplatit za parkování přes speciální terminál, ale jeho bankovní karta náhle selhala. Samozřejmě postup několikrát opakoval, ale nepřinesl žádné výsledky.

Otec a dcera / Ilustrační foto / Zdroj: news53post.com

„Moje dcera onemocněla, cítila bolest v břiše. Dal jsem děti do auta a šel jsem zaplatit za parkování bezkontaktní kartou, ale nefungovalo to.“

Uvědomil si, že nemůže zaplatit, a proto šel do manažerské kanceláře a chtěl vysvětlit situaci, ale dveře byly zavřené. Po celou tu dobu otec myslel na svou nemocnou dceru ležící v autě, a tak se v určitém okamžiku rozhodl jednat zoufale.

Lee začal žádat ostatní řidiče, aby zaplatili za parkování tři libry, a slíbil, že vrátí peníze bankovním převodem na jejich kartu. Ale oni odmítli pomoci.

Bezdomovec / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Mladý otec se vrátil k autu a nevěděl, co má dělat, ale v tu chvíli za sebou uslyšel hlas. Ukázalo se, že to byl bezdomovec, který celou tu dobu sledoval vše, co se dělo. Bylo mu líto tohoto muže, a tak se rozhodl pomoci.

„Vrátil jsem se k autu a pak jsem zaslechl: ‚Tady máš tři libry.‘ Byl to bezdomovec.“

Lee nemohl uvěřit, že žebrák byl tak laskavý, a rozhodl se mu poděkovat. Pak se vrátil na parkoviště a přinesl s sebou sendviče se šunkou, rohlíky s klobásou a samozřejmě nezapomněl ani na peníze. Našel bezdomovce a dal mu balíček.

Pomoc / Zdroj: news53post.com

Shakespeare se rozhodl pomoci všem lidem ve městě, kteří zůstali bez domova, a uspořádal ve městě akci, při které s kamarádem rozdávali teplé oblečení potřebným.

Mimochodem, bezdomovci často dělají dobré skutky a nic za to nevyžadují.

PSALI JSME: BEZDOMOVEC KOUPIL OPUŠTĚNÝ DŮM ZA 1 500 DOLARŮ: 10 LET HO RENOVOVAL PRO SVOU ŽENU

PŘIPOMÍNÁME: BEZDOMOVEC MUSEL UMÍSTIT SVÉHO MAZLÍČKA DO ÚTULKU. ALE NASTAL ČAS HO VYZVEDNOUT

Share