Kurt Russell a Goldie Hawn prozradili, proč stále nejsou manželé

Žádost o ruku je považována za nejvyšší projev lásky. Je to důležitý krok, který vyžaduje naprostou důvěru ve vaše rozhodnutí a touhu strávit s touto osobou zbytek života. Řada párů je však naprosto spokojená i bez razítka v pase. Ukázkovým příkladem jsou Kurt Russell a Goldie Hawnová.

Kurt Russell a Goldie Hawnová / Zdroj: youtube.com

Seznámili se velmi mladí v roce 1968, ale historie jejich vztahu začíná v roce 1983. Tehdy Kurt poprvé pozval herečku na rande. Jejich románek mohl být krátký, jako většina románků mezi herci, nebýt dětí. Na natáčení přišla Goldie s dětmi z prvního manželství a Kurt se s nimi rychle spřátelil. Pak věděl, že to vydrží.

Kurt Russell a Goldie Hawnová / Zdroj: youtube.com

V roce 1986, kdy se jim narodilo dítě, už tvořili pevný pár. Všichni samozřejmě mluvili o blížící se svatbě, ale milenci neměli vůbec žádné plány na to, aby nějaká svatba vůbec byla. V roce 1989 si z toho během předávání Oscarů udělali legraci, když je Kurt údajně chtěl na pódiu požádat o ruku.

Kurt Russell a Goldie Hawnová / Zdroj: youtube.com

„Každý den úzkostné volání – chci být s tímto mužem? Chci být v tomto vztahu? Jsem připravena něco obětovat? Jak se mu může dařit a chci mu být nablízku? Žádný sňatek, žádný obřad ani prsten tuto pravdu neurčí,“ odpověděla Hawnová v roce 1991 novinářům na otázku, proč se stále nevzali.

Stejný pohled na manželství a Russella. Věří, že to, co spolu lidé prožívají, se stane tak či onak, ať už jsou manželé, nebo ne. Páry, které spolu žijí, mají stejné pocity a uzavřením manželství získají pouze oficiální formu, která jejich vztah nijak neovlivní.

Kurt Russell a Goldie Hawnová / Zdroj: youtube.com

Ale jedna věc je zamilovat se a druhá udržet si vášeň a city po celá léta. A Goldie má to malé tajemství, které jí a Kurtovi pomáhá udržet jejich city stále jasné. Šťastný vztah podle ní stojí na rodině, zábavě, smíchu a sexu.

„Láska, vděčnost a empatie. Každý muž a každá žena mohou někdy svého partnera přivést k šílenství. Rodina, zábava, smích, sex. Pokud se o tyto věci nepostaráte, jste v háji,“ řekla v jednom z rozhovorů.

Kurt Russell a Goldie Hawnová / Zdroj: youtube.com

Vzhledem k tomu, že Kurt a Goldie jsou spolu už 37 let, ví, o čem mluví. Mnozí se dokonce domnívají, že i bez razítka jsou to právě oni, kdo si zaslouží titul nejlepšího hollywoodského páru. Otázkou však zůstává, zda je legalizované manželství pro vztah tak důležité.

PSALI JSME: DELEGÁTI KSČM ZVOLILI NOVÉHO PŘEDSEDU: NA CO SE CHCE NOVÁ LÍDRYNĚ STRANY SOUSTŘEDIT

PŘIPOMÍNÁME: JAK TĚŽKÝ ŽIVOT MĚLA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA HANA HEGEROVÁ

Share