Britney Spears v říjnu oslavila Vánoce a řekla, že by ráda opustila USA

„Neudělala jsem nic pro to, aby se mnou bylo zacházeno tak, jak se mnou bylo zacházeno posledních 13 let!!!! Jsem znechucena systémem,“ říká zpěváčka.

Britney Spears / Zdroj: youtube.com

Britney Spears vyjádřila nespokojenost se soudním systémem v zemi a se způsobem, jakým s ní jednají novináři, a uvedla, že by ráda opustila USA. Napsala to na svém Instagramu a příspěvek doprovodila fotografií vánočního stromku u sebe doma.

Britney Spears / Zdroj: youtube.com

„Letos slavím Vánoce velmi brzy. Protože proč ne? Jsem si jistá, že každý způsob, jak najít v životě více radosti, je dobrý nápad,“ poznamenala popová hvězda.

Britney Spears / Zdroj: youtube.com

Britney ve svém příspěvku prozradila, že je šťastná, když se zbavila otcovy desetileté péče, ale trápí ji její sláva, zejména neustálé obtěžování ze strany paparazzi. „Nelíbí se mi, že se mě snaží vyděsit a najednou vyskočí… Jako by chtěli, abych udělal něco šíleného!!! Bojím se, že udělám něco špatně…,“ svěřila se zpěvačka.

„Neudělal jsem nic pro to, aby se mnou bylo zacházeno tak, jak se mnou bylo zacházeno posledních 13 let!!!! Jsem znechucena tímto systémem a nejraději bych žila v jiné zemi!!!,“ zdůraznila Spearsová.

Britney Spears / Zdroj: youtube.com

30. září soud v Los Angeles zbavil Jamieho Spearse péče o Britney Spearsovou. Devětatřicetiletá zpěvačka byla 13 let v péči svého otce. Do vazby se dostala po veřejných skandálech souvisejících s jejím duševním zdravím. James Spears měl po celé roky pod kontrolou téměř všechny oblasti života své dcery, včetně jejího osobního života a financí.

Čtyřiapadesátiletá teta Britney Spears Lee Ann Spears Rotherová nedávno promluvila o skandálu kolem opatrovnictví a kritizovala zpěvaččina otce.

Britney Spears / Zdroj: youtube.com

„Je to barbar. Kdo to lidem dělá? Byla zmanipulována, byla využita. Myslí si, že ji chránil? Ne, zavřel ji do klece. Využil chvíle, kdy byla zranitelná,“ citoval ji BuzzFeed News.

Sledovali jste skandál ohledně opatrovnictví 39leté Britney?

 

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ PROMLUVILA, PROČ NENAKUPOVALA OBLEČENÍ V MENŠÍ VELIKOSTI PO HUBNUTÍ, A PROZRADILA, JESTLI JE PŘIPRAVENA NA NOVÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: OBJEVILY SE NOVÉ INFORMACE O ŽENĚ, KTERÁ MĚLA NA STAROSTI NEBEZPEČNOU REKVIZITU NA NATÁČENÍ WESTERNU RUST S ALECEM BALDWINEM

Share