Kotě bez domova se zamilovalo do policisty a chtělo se stát jeho „kočkou přes rameno“

Malé kotě si získalo srdce policisty.

Malé kotě a policista / Zdroj: facebook.com

Minulou středu hlídkovali jako obvykle dva policisté z Durhamu (stát Severní Karolína, USA), aniž by věděli, že malé zbloudilé kotě brzy změní život jednoho z nich.

Malé kotě a policista / Zdroj: facebook.com

Důstojníci J.N. Rosie a E. Masnick byli poblíž Dawkins Street a Linwood Avenue, když jejich oči zachytili čtyřnohé stvoření, které se při bližším zkoumání ukázalo jako osamělé malé kotě.

Malé kotě a policista / Zdroj: facebook.com

Policisté začali hledat majitele malého koťátka a současně se ptali kolemjdoucích obyvatel. Jejich úsilí však nevedlo k ničemu. Nikdo koťátko nespoznal a bylo jasné, že kotě je ponecháno osudu, protože nemá kam jít.

Malé kotě a policista / Zdroj: facebook.com

„Policisté prohledali okolí a snažili se najít majitele nebo matku malého koťátka, ale marně,“ napsali policisté policejního oddělení v Durhamu na Facebook. Bylo nemožné nechat malé stvoření na milost a nemilost osudu, takže ho Rosie odnesl do svého hlídkového vozu a zabalil ho do ručníku, aby jej uklidnil.

Malé kotě a policista / Zdroj: facebook.com

Kotě se cítilo pohodlněji, když jej policista vzal do náručí. Vylezlo na rameno svého zachránce a rozhodlo se tam zůstat. Kotě se rychle zamilovalo do důstojníka. Rosie se najednou rozhodl ho adoptovat. Vzal kotě k veterináři na kontrolu a láskyplně ho odvezl domů. Mimochodem koťátku dal jméno Dobby.

PSALI JSME: MAJITEL NECHAL PSA V PARKU, PŘIVÁZAL HO K LAVIČCE A VEDLE NECHAL VZKAZ: CO V NĚM BYLO NAPSÁNO

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA ČASTO PŘICHÁZELA DO RESTAURACE POŽÁDAT O POCHOUTKY, ​​ALE JEDNOHO DNE SE NA JEJÍM OBOJKU OBJEVIL VZKAZ

Share