Konflikt Zdeny Hadrbolcové a její kolegů, kteří jí prý nepopřáli k narozeninám: co na tato obvinění přátelé herečky odpověděli

Před časem slavná herečka Zdena Hadrbolcová oslavila 85. narozeniny. Umělkyně ale uvedla, že na ni všichni zapomněli a skoro nikdo jí ani nepopřál. Kolegové a kamarádí tvrdí ale opak a říkají, že to není pravda. Píše o tom web instory.cz.

Růžena ze seriálu Ulice žije sama na Malé Straně a nyní se ani moc nepohybuje. V seriálu nějakou dobu nehraje, ale její blízcí a přátele na ni určitě nezapomínají.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: youtube.com

„Samozřejmě, že jsem Zdeničce volala a přála jí,“ uvedla Jaroslava Obermaieorvá, která hrála společně s Hadrbolcovou. Herečka dodala, že paní Zdena špatně slyší a často telefon nebere. To prý může být důvod, proč se rozčílila na své kamarády.

Obermaierová zdůraznila, že se Hadrbolcovou starají její kamarádi a nikdo se na ni nevykašlal.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: youtube.com

V minulosti umělkyně měla problémy se srdcem. Nakonec se její stav zlepšil a mohla se vrátit znovu do práce. Po několika letech, ale věk a zdravotní stav jí nedovolil pokračovat v natáčení. Stejně tak musela nechat divadlo, protože se nemohla učit nové a složité role.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: ahaonline.cz

Herec Miloslav Majzlík také podotkl, že Zdenu Hadrbolcovou kolegové navštěvují a k narozeninám jí popřáli. Umělec řekl, že si možná herečka nevybrala včas schránku a neviděla psaní, která k narozeninám dostala.

Hadrbolcová žije nyní sama. Děti nikdy neměla a její partner před několika lety umřel.

PSALI JSME: OŽENIL SE S PARTNERKOU PO 22 LETECH VZTAHU: VÁCLAV SVOBODA ZE SERIÁLU ULICE OSLAVIL PRVNÍ VÝROČÍ SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: ŠŤASTNÁ PĚTINÁSOBNÁ BABIČKA IVA JANŽUROVÁ: HEREČKA PROZRADILA, PROČ JE ŠPATNOU BABIČKOU

Share