Kocour prošel 19 km, aby se vrátil k majitelům, ale rozhodli se ho nechat uspat: Jak to skončilo

„Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal,“ bez ohledu na to, jak často tato fráze zní, někteří necítí osobní odpovědnost. A zdá se, že ne každý si svým chováním zaslouží oddanost a lásku, které jsou schopna darovat zvířata.

Příběh kocoura Toby byl velmi tragický, ale jeho konec vrací víru v lidskou laskavost. Začalo to v únoru, kdy se rodina, ve které žil sedmiletý Toby, rozhodla zbavit se ho a dala ho do jiného domu. Zvíře tomu nerozumělo a prošlo 19 km, aby se vrátilo k rodině. Ale majitelé nebyli šťastní, že ho vidí.

Toby / Zdroj: be-smart.space

Obvykle takové příběhy o úžasných návratech mazlíčků, které prošly dlouhou cestou, končí dobře. Ale příběh kocoura Toby není tento případ.

Majitelé ho vzali do útulku a nechali ho tam uspat.

Toby / Zdroj: be-smart.space

Neznáme důvod, proč se rodina tak chtěla rozloučit s Tobym. To byl okamžik, kdy mohl příběh kocoura skončit. Ale ne všichni lidé se ukázali být stejně bezcitní.

Zaměstnanci útulku odmítli zvíře usmrtit a obrátili se na společnost pro ochranu zvířat proti týrání (SPCA) s žádostí o nalezení mu nového domova.

Toby / Zdroj: be-smart.space

Organizace vzala Tobyho pod svá křídla. Tobymu byl diagnostikován virus imunodeficience koček a infekce horních cest dýchacích. Toby musel být nejprve vyléčen, než pro něj hledali novou rodinu.

Zvíře bylo velmi přátelské a hravé.

Toby / Zdroj: be-smart.space

Mezitím SPCA zveřejnila příspěvek na sociálních sítích o Tobym a jeho příběh se rychle stal virálním a šířil. Budoucí majitelka Tobyho, Michelle Puckett z Raleigh v Severní Karolíně (USA) uviděla příspěvek v práci a spěchala do SPCA.

Tak zvíře našlo novou rodinu a rychle se usadilo v novém domově.

Má si s kým hrát: dvě děti a dvě kočky.

Toby / Zdroj: be-smart.space

Michelle říká, že je velmi milý a milující. Nechápe, jak ho mohli předchozí majitelé zradit.

Mezitím popularita Tobyho roste a jeho příběh dokáže dojmout každého.

Kocour má svůj účet na Instagramu.

Toby / Zdroj: be-smart.space

Stal se také symbolem charitativního projektu „Team Toby“, který vytvořil SPCA. Cílem projektu je pomoci toulavým zvířatům, která se nacházejí v obtížné situaci.

Koneckonců, je v silách člověka, aby takové příběhy skončily šťastně!

Toby / Zdroj: be-smart.space

PSALI JSME: „ASI NEKAŽDÝ SI MĚ BUDE CHTÍT VZÍT DOMU“: JAK PŘÍBĚH NEMOCNÉHO KOCOURA SE DOTKL UŽIVATELŮ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KOCOUREK SEDĚL PŘED ZAVŘENÝMI DVEŘMI A NECHÁPAL, PROČ HO NEPUSTÍ DOMŮ

Share