„Asi nekaždý si mě bude chtít vzít domu“: jak příběh nemocného kocoura se dotkl uživatelů sociálních sítí

Když šestiletého kocoura jménem Buster vyzvedli z ulice do útulku Orphan Animal Rescue and Sanctuary ve Wisconsinu, byl v hrozném stavu.

Buster / Zdroj: goodhouse.ru

Lékaři u něj našli staré vykloubené kyčle, mnoho zlomených a infikovaných zubů, abscesy na prstech, stopy po chemickém popálení na hlavě. Podle dobrovolníků, Buster mohl být domácím zvířetem v dávné minulosti – jeho chování hovořilo o tom, ale v jeho životě se něco pokazilo, a on se ocitl na ulici, kde prožil strašidelné zkoušky.

V útulku zvíře ošetřili a začali mu hledat nový domov. Dobrovolníci umístili na sociální sítě fotografii kocoura s dojemným podpisem:

„Vím, že vypadám děsivě a tak asi nekaždý si mě bude chtít vzít domu. Ale pokud se pokusíte mě uvidět skutečného, ne jizvu na hlavě, zraněné uši a zakřivený ocas, slibuji, že vás budu milovat celým srdcem.“

V útulku doufali, že se mezi uživateli najde alespoň jeden člověk, který se nad nešťastným kocourem slituje a poskytne jí svůj domov. Ale stal se zázrak. Fotografie kocoura natolik dojala uživatele internetu, že mnozí si ho chtěli vzít domu a to nejen z jeho rodné země, ale i z Francie, Austrálie a Nového Zélandu.

Na příspěvek s Busterovou fotografií reagovalo přes 11 tisíc uživatelů. 5,5 tisíce z nich zanechalo inspirativní Komentáře. V příspěvcích lidé psali, že se v nešťastném kocourovi poznali sami. Uživatelé sdíleli osobní příběhy o svých neúspěších a nemocech, zkušenostech a osamělosti, které zažívali v různých fázích svého života. Busterův osud jím nebyl lhostejný.

O několik dní později se na stránce útulku objevil nový příspěvek, který hlásil, že sbírka žádostí o přijetí Bustera je uzavřena. Nyní pracovníky útulku budou muset prodělat obrovskou práci, aby mezi uchazeči našli ideálního majitele pro Bustera.

PSALI JSME: V ELEGANTNÍM KOSTÝMKU: BRIGITTE MACRONOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI PO BOKU SVÉHO MANŽELA A ZAUJALA MLADISTVÝM STYLEM

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ PŘEMÝŠLEL, PROČ BRÁNA KLEPÁ, DOKUD NEZKONTROLOVAL ZÁMEK: JEDEN DETAIL V NĚM ODHALIL PLÁN NADCHÁZEJÍCÍ KRÁDEŽE

Share