Kocourek seděl před zavřenými dveřmi a nechápal, proč ho nepustí domů

V jedné ze skupin někdo napsal o nešťastném kocourovi, kterého majitele vyhodili z bytu přímo do vchodu v panelák. Vyděšený kocour žil víc než měsíc na špinavých schodech před dveřmi bývalého bytu a nikam nechodil, protože ho nikdo nepotřeboval.

Někteří dobrosrdeční obyvatelé tohoto domu krmili zvíře, ale byli i takoví lide, kteří zvířata nenáviděli a snažili se ho vyvést ven.

Gray / Zdroj: mimimetr.me

Díky příspěvku na internetu se o kocourovi dozvěděla jedna dívka. Vzala s sebou syna, protože se psalo, že kocourek nebyl ochotný s lidmi komunikovat a nedal se do ruky. I když pak se ukázalo, že to není pravda.

Když dívka přišla a vstoupila do vchodu, okamžitě uviděla chudáka. Pomalu se k němu přiblížila a kocourek ani nechtěl utíkat. Snadno se nechal vzít do náruče a okamžitě začal mňoukat.

Gray / Zdroj: mimimetr.me

Žena pohladila chlupáče a uvědomila si, že téměř celá jeho srst je zamotaná. Okamžitě odvezla nálezce ke groomerovi. Museli mu ostříhat celý kožich na těle. Kocourek byl velmi hubený a na různých místech na kůži byly vidět četné řezy.

Pak byl kocour odvezen k veterináři. Chlupáč se ukázal být zcela zdravý, pokud nepočítáme, že byl vyčerpán podvýživou. Chlupáč byl mladý tříletý kocour, jeho váha se rovnala jen 2,5 kg.

Gray / Zdroj: mimimetr.me

Chlupáč, kterému nyní se přezdívá Gray, rychle si našel dočasný domov. Tam našel společnou řeč se všemi chlupatými obyvateli. Gray je velmi láskyplný mazlíček, miluje, když je hladen a může sedět na rukou po celé hodiny.

Gray se už výrazně uzdravil, podařilo se ho očkovat a brzy podstoupí kastraci. Z parazitů a červů byl také ušetřený. Nyní zůstává jen najít nové milující majitele pro tohoto skvělého kocoura.

Gray / Zdroj: mimimetr.me

PSALI JSME: VĚDCI VYSVĚTLILI, PROČ NA NÁS KOČKA „ŠLAPE ZELÍ“ A CO TÍM CHCE ŘÍCT

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI KOČKÁM SE MAJITEL KAŽDÝ DEN STÁVÁ RAPUNZEL: ZÁBAVNÉ SLEDOVAT, JAK JE POUŠTÍ Z PROCHÁZKY DOMU

Share