Když jsem se narodil, máma byla ještě mladá. S otcem se seznámili ve škole a po maturitě otěhotněla

Když jsem se narodil, máma byla ještě mladá. S otcem se seznámili ve škole a po maturitě otěhotněla. Rodiče maminky byli velmi naštvaní, že máma otěhotněla. Oni považovali to za největší ostudu a vyhodili ji z domu.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

Po mém narození můj jmenovaný otec také opustil matku: nepotřeboval ještě manželku a dítě. Prý ještě není připraven na rodinné vztahy a chce se v životě prosadit. Pak ho máma ani jednou neviděla.

Máma se přestěhoval do jiného města. Pronajala pokoj v bytě u hodné paní a pracovala na dvou pracích současně, aby nás uživila. Chtěla mi dát to nejlepší. Jsem velmi vděčný mamince za veškerou její sílu a výchovu.

Matka a syn / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když mi bylo šestnáct, máma odešla ze života. Těžce onemocněla a prostředky na nákladnou léčbu jsme neměli. Péči o mě převzali maminčiny rodiče, prostě neměli jinou možnost. Ale žít s nimi jsem nechtěl. Hned jsem jim řekl, že jsou pro mě nikdo a žít s nimi nebudu.

Po matčině smrti jsem se rozhodl, že udělám všechno pro to, abych v životě dosáhl všeho. Studoval jsem a pracoval paralelně. Vystudoval jsem univerzitu a začal pracovat v Mezinárodní společnosti. Práce se mi líbila a byla dobře placená.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když mi bylo osmadvacet, měl jsem vlastní byt v centru města a splácel úvěr na nové auto. Jednou mi zavolal můj otec. Byl jsem velmi překvapen, nečekal jsem, že ho někdy uslyším.

Požádal mě o schůzku. Myslel jsem si, že otec chtěl požádat o odpuštění za všechny roky své nepřítomnosti. Ale když jsme se potkali, začal si stěžovat na svůj život. Ani neřekl, že ho mrzí, že nás s maminkou opustil, neptal se, kde je maminka a jak je na tom.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Vlastně on chtěl jen požádat o peníze, protože měl spoustu půjček. Tiše jsem ho poslouchal a hlavou se mi honila jen jediná myšlenka: „Zda tento člověk je skutečně mým otcem!?“.

Když on domluvil, jen jsem vstal a požádal ho, abych už mi nikdy nevolal. Bylo mi líto, že maminka potkala právě takového muže a byl to právě on, kdo byl mým biologickým otcem.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME:

PŘIPOMÍNÁME: SNACHA POUŽÍVÁ VŠECHNY MOJE VĚCI. I KDYŽ JE TO AROGANTNÍ, NECHCI VYVOLAT TÍM KONFLIKT

Share