Tereza Kerndlová se naočkovala první dávkou vakcíny: Co jí na to vzkázali fanoušci

Očkováni proti koronaviru i dnes je v České republice nejpopulárnější téma. Na sociálních sítích je obrovské množství odpůrců očkováni, kteří kritizují všechny, kdo se nechá naočkovat vakcínou proti covidu.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Terčem kritiky se před několika dny stala známá modelka Tereza Kerndlová, která se se svými fanoušky podělila fotkou z nemocnici. Na snímku je vidět že Tereza.

Svým fanouškům modelka napsala, že je jednoznačně pro očkováni, protože je v dnešní době velmi důležité pro všechny. Tereza také sdílela, že není to žádná propagace, a nikdo jí za očkováni nezaplatil žádnou korunu.

Bohužel ale i na její příspěvek se našlo obrovské množství fanoušků, kteří začali modelku kvůli očkováni kritizovat. “Snad vám tahle fotka nebude v budoucnu k pláči,” napsala jedna fanynka.

Někteří také psali i děsivé věci, například jeden sledující napsal, že po očkováni zemřel jeho otec. Na takové komentáře ale modelka žádným způsobem neodpovídá.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JAROMÍR JÁGR A DOMINIKA BRANIŠOVÁ OSLAVILI PRVNÍ VÝROČÍ SVÉHO VZTAHU: S MLADOU MODELKOU ZNÁMÝ HOKEJISTA VYPADÁ MOC SPOKOJENĚ

PŘIPOMINAME: KAROLÍNA KURKOVÁ SE UKÁZALA FANOUŠKŮM BEZ LÍČENÍ: NA CO SE MODELKA PŘIPRAVUJE

Share