Kdy se uskuteční poslední rozloučení s Josefem Abrhámem: Rodina řeší, jak to bude s fanoušky

Rodina Josefa Abrháma už dříve oznámila, že poslední rozloučení s legendárním hercem se uskuteční v kostele svaté Anežky České na Spořilově v Praze. Nedávno média informovala i o datu posledního rozloučení, bude to v pondělí 6. června. Píše o tom web TN.cz.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

„Zatím jsme s rodinou domluvení na termínu pondělí 6. června,“ řekl pro TN.cz šéf duchovní správy kostela svaté Anežky České Pavel Černý.

Dodal, že další podrobnosti nezná, zatím mu blízcí zesnulého herce nic neřekli. Například zatím není známo, zda se fanoušci budou moci rozloučení zúčastnit.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Loni se ve stejném kostele konalo poslední rozloučení s Abrhámovou manželkou, herečkou Libuší Šafránkovou. Tehdy ale fanoušci mohli obřad sledovat na velkoplošných obrazovkách u kostela.

Pavel Černý řekl, že možná toto rozloučení bude komornější. Neví ale, jaké rozhodnutí rodina herce přijala, případně to oznámí za několik dní. Je tedy možné, že posledního rozloučení se zúčastní jen nejbližší lidé.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Josef Abrhám opustil tento svět v pondělí 16. května. Bylo mu 82 let a příčinou jeho smrti byly údajně komplikace spojené se zápalem plic. Svou manželku přežil o 11 měsíců.

PSALI JSME: EWA FARNA NA SVÉM INSTAGRAMU UKÁZALA, JAK ZPÍVÁ A VAŘÍ JÍDLO S DCERKOU NA HRUDI

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR PATRASOVÁ ODMÍTLA PO BOURAČCE DECHOVOU ZKOUŠKU: PŘÍPADEM BY SE MOHL ZABÝVAT I SOUD

Share