Kdo ze slavných českých hvězd měl v roce 2021 svatbu

I letošní rok byl na svatby velice bohatý. Řeklo své Ano obrovské množství českých a zahraničních celebrit. Kdo z nich měl nejkrásnější veselky?

V květnu svatbu měl velice známý zpěvák Bohuš Matuš, který se oženil na o 30 let mladší partnerce Lucince, která mu porodila dcerku. Svatba byla úžasná a uskutečnila se na narozeniny Lucii.

Bohuš Matuš a Lucie/Zdroj: youtube.com

V květnu odehráli svou svatbu i Nikol Štíbrová a Petr Leitgeb, kteří ji stihli před porodem známe moderátorky. O svatbě se rozhodli docela rychle, a byli šťastní, že všechno stihli.

Nikol Štíbrová a Petr Leitgeb/Zdroj: instagram.com

V říjnu svatbu měl jeden z nejznámějších moderních zpěváků Pokáč, který se oženil na své dlouholeté partnerce Elišce. Svou veselku ale zpěvák utajil.

Pokáč a Eliška/Zdroj: instagram.com

I známý rybář Jakub Vágner si našel svou životní lásku. Několik měsíců byl spolu s německou rybářkou Claudii, se kterou v listopadu měl svatbu má Vltavě.

Jakub Vagner a Claudia/Zdroj: blesk.cz

Svatbu měl i známý miliardář Karel Janeček, který se oženil na Lilii Khousnoutdinové. Ta známému miliardářovi před několika měsíci porodila další dítě.

Karel Janeček a Lilie Khousnoutdinová/Zdroj: blesk.cz

I známý hokejista Tomáš Plekanec si našel své štěstí po boku Lucii Šafářové, se kterou se oženil v záři. S níž vychovává dcerku Leontýnku, a pár sportovců je velice šťastný.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: JELI JSME NA SVATBU BEZ DĚTÍ, ALE VRÁTILI JSME SE JAKO VELKÁ RODINA: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: „PLAKALA, KDYŽ VIDĚLA SVOU POSTAVU NA FOTCE“: NEVĚSTA KVŮLI SVATBĚ ZHUBLA 92 KG

Share