Jeli jsme na svatbu bez dětí, ale vrátili jsme se jako velká rodina: Jak je to možné

Klára a Lukáš žili velmi dobře. Šíleně se milovali, ale ke štěstí jim chybělo jediné: dítě. Ale po cestě na svatbu k rodině se jejich život zásadně změnil.

Klára měla vlastní sestru, ta vychovávala tři děti, manžela neměla. A tak se v desáté rozhodla vdát. Klara nechtěla jet do vesnice, ale sestra ji pozvala, tak ona nemohla odmítnout.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Svatba proběhla skvěle. Manžel se seznámil se synovci manželky a velmi se s nimi sblížil. Nelíbilo se mu trávit čas s opilými hosty, a tak si hrál s dětmi na ulici.

Sestra Kláry ji požádala, aby ta několik dní pohlídala děti, protože oni s novým manželem plánovali jet na líbánky.

Máša, sestra Kláry, se v dohodnutý den nevrátila. Tak Klára požádala sousedku, aby ta pohlídala děti sestry, protože už musela do práce. Lukáš se rozloučil s malými přáteli a slíbil, že brzy zase přijede.

Svatba / Zdroj: abrozzi.com

Za nějakou dobu se Klára s Lukášem znovu vydali do vesnice. Nakoupili spoustu robot pro synovce, navíc jeden z nich měl brzy mít narozeniny. Dveře jim ale nikdo neotevřel. Oni šli k sousedce a tam vlastně i našli děti.

Jak se ukázalo, Máša chtěla dát děti do sirotčince, protože nový manžel je proti dětem. O děti se staraly sousedé, ale sociálka je brzy měla sebrat.

Děti / Zdroj: abrozzi.com

Mladí manželé se rozhodli vzít si synovce. Shromáždili všechny dokumenty, dohodli se se sestrou, ta nebyla proti. A tak se z nich stala velká rodina.

PSALI JSME: VÁNOČNÍ ZÁZRAK: ŽENA NAŠLA NA PRAHU VNUČKU, I KDYŽ SI MYSLELA, ŽE NIKDY NEMĚLA ANI DĚTI

PŘIPOMÍNÁME: NEMÁM TU HOLKU RÁDA. VELMI ŽÁRLÍM, KDYŽ JE V NAŠEM BYTĚ

Share