Jak proběhl Silvest České televizi s Jiřinou Bohdalovou: Proč show zkritizovalo velké množství diváků

Včera proběhl Silvestr, a tradiční show ukázala i Česká televize. Celý pořad byl na počest známé herečky Jiřiny Bohdalové, která v roce 2021 oslavila své 90. narozeniny.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: ceskatelevize.cz

Bohužel ale velké množství diváků show zkritizovalo. Důvodem se stalo to, že publikum, který se skládal z nejznámějších českých hvězd neměl respirátory.

Diváky to hodně pobouřilo, protože v letošní show StarDance všichni diváci museli sedět několik hodin v respirátorech. “Buď pravidla platí pro všechny nebo pro nikoho,” napsalo spoustu diváků na sociálních sítích České televize.

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou/Zdroj: ceskatelevize.cz

ČT na komentáře odreagovala, a odpověděla, že respektuje všechna opatření proti koronaviru a žádná nařízení během natáčení pořadu narušena nebyla. Celkem se show divákům líbila, a na Silvestra pořad pustilo až 1 600 000 lidi.

Největší flám s Jiřinou BohdalovouNejvětší flám s Jiřinou Bohdalovou/Zdroj: ceskatelevize.cz

PSALI JSME: PATRICIE PAGÁČOVÁ POPRVÉ OSLAVILA VÁNOCE SE SVOU DCERKOU: CO SE NEJVÍC LÍBILO DCERCE ZNÁMÉ HEREČKY BĚHEM SVÁTKU

PŘIPOMÍNÁME: EVA HOLUBOVÁ PROZRADILA, ŽE BY CHTĚLA TRÁVIT ČAS OSAMOCENÁ: HEREČKA UKÁZALA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH MÍSTA, KTERÁ SE JÍ LÍBÍ

Share