“Každý den bez ohledu na počasí chodím ven”: Proč osmašedesát letá Zuzana Bubílková i v koronavirové době chodí mezí lidi

68letá česká novinářka Zuzana Bubílková před lety bojovala s rakovinou, kterou zvítězila. Ve dnešní době kvůli svému staršímu věku a kvůli koronavirové epidemii je v rizikové skupině, ale doma moc často nesedí.

Zuzana Bubílková/Zdroj: youtube.com

I ve dnešní náročné době se snaží být aktivní. “Musím zaklepat, ale zatím se mně nákaza vyhnula,” řekla moderátorka portálu Super. Také dodala, že nechce žít v strachu, že se nakazí, kvůli tomu moc často chodí na procházky Prahou.

Zuzana Bubílková/Zdroj: youtube.com

Podle jejich slov, s lidmi nesetkává, a žádná lidnatá místa nenavštěvuje. Moc často se vídá se svým novým přítelem Jiřím Krampolem. S nimž i natáčí videa a také píše novou knížku. “Každý den bez ohledu na počasí chodím ven s hůlkami. Sportuju,” dodala moderátorka, která se stará o své tělo i ve svém věku.

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREC KRAMPOL PROMLUVIL O TOM, JAK ZVLÁDÁ ŽIVOT BEZ MANŽELKY HANY: DALŠÍMU VZTAHU SE NEBRÁNÍ A PROZRADIL, JESTLI SE BUDE OČKOVAT

PŘIPOMINAME: „UŽ PATŘÍM DO RIZIKOVÉ SKUPINY“: ZNÁMÝ HEREC JOSEF CARDA OSLAVIL 65. NAROZENINY A PROZRADIL, ČEHO SE OBÁVÁ

Share