“Jsme znechuceni kampaní pana premiéra“: Stoupenci Milionu chvilek pro demokracii pomalovali náměstí, kde dnes má kampaň Babiš

Milion chvilek pro demokracii je kampaň za odstoupení Andreje Babiše z funkce předsedy vlády ČR. Stoupenci teto strany působí od roku 2018 až dosud.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Nedávno premiér Andrej Babiš představil svoji předvolební knihu, kterou dnes veřejně prezentuje v Průhonicích na hlavním náměstí. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Kříže na Staroměstském náměstí/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Stoupenci Milionu chvilek toto náměstí předem pomalovali kříži. Premiér má dnes tam kampaň, ale i autogramiádu své knížky.

Kříže na Staroměstském náměstí/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kříže na Staroměstském náměstí v hlavním městě Praze se poprvé objevily v březnu u příležitosti pamětí obětí koronaviru v České Republice.

Kříže na Staroměstském náměstí/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Mluvčí Milionu chvilek Hana Strašáková objasnila, že tentokrát pomocí pomalovaného náměstí chtějí obrátit pozornost veřejnosti na relací dopady vlády Babiše na pozadí jeho nové předvolební kampaně.

Jiří Jakub Zévl/Zdroj: youtube.com

„Stejně jako značná část veřejnosti jsme znechuceni kampaní pana premiéra,“ uvedl dnes, v sobotu, místopředseda strany Jiří Jakub Zévl.

PSALI JSME: BARTOŠ ŽÁDÁ VLÁDU, ABY UZNÁVALA VÝSKYT PROTILÁTEK PROTI KORONAVIRU: PIRATI TAKÉ NAVRHUJÍ PRODLOUŽIT HRAZENÍ TESTŮ A MAJÍ K TOMU ARGUMENTY

ČTĚTE TAKÉ: TOMIO OKAMURA ŘÍKÁ, ŽE PROTILÁTKY BY MĚLY BÝT DOKLADEM BEZINFEKČNOSTI: NA TOTO TÉMA DISKUTOVAL S MILOŠEM ZEMANEM

Share