Jiřina Bohdalová navštívila Karlovy Vary: herečka si filmový festival užila, ale také se zranila

Legendární herečka Jiřina Bohdalová nedávno navštívila Karlovy Vary, nyní se tam koná filmový festival. Herečka byla z festivalu nadšená. Dá se však říci, že ne všechny věci pro ni byly příjemné, odhalila například zraněnou ruku. Píše o tom server Sedmička.týden.cz.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

V sobotu mluvil moderátor Libor Bouček s legendární herečkou Jiřinou Bohdalovou. Byla šťastná, určitě si užívala atmosféru filmového festivalu.

Ten den však měla na sobě krátké sako a bylo vidět, že má zraněnou ruku. Ale nechtěla o tom mluvit, takže neřekla, co bylo příčinou zranění.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

„Pozoruju změnu, když přijedu z Prahy sem. To je, že tady není politika. My jsme v Praze přepolitizovaný,“ řekla ve stánku Iqos Lounge Jiřina Bohdalová.

Chápe, že by o tom neměla mluvit, nicméně říká pravdu. Vysvětlila to také tím, že musí říkat pravdu, jinak by si to nepamatovala. Je ráda, že na festivalu lidé odpočívají a nemluví o politice.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Podle ní jsou takové akce nyní pro lidi důležité, zejména v období po epidemii koronaviru. Mluvila také o tom, že je dobře, že lidé jsou zdraví a že i ona je relativně zdravá.

„Já těžce vstávám, ale pak už jsem jako rybička,“ dodala Jiřina Bohdalová. Kromě toho řekla, že si užívá přízeň publika.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: Herminapress, sedmicka.tyden.cz

Podle svých slov má i jiné sny než být na červeném koberci na filmovém festivalu, ale rozhodně ji to potěšilo. Líbí se jí, že ji lidé mají rádi, protože to je jeden z důvodů, proč herci dělají svou práci. Vypadá to, že víkend strávila výborně.

PSALI JSME: RENÉ DECASTELO KONEČNĚ PROMLUVIL O ROZCHODU S MANŽELKOU A SVÉ NOVÉ PARTNERCE: “V TU DOBU UŽ JSME VĚDĚLI, ŽE SPOLU NEBUDEME”

PŘIPOMÍNÁME: ONDŘEJ BRZOBOHATÝ S PARTNERKOU ZBOŘILI FILMOVÝ FESTIVAL: MAJÍ OPRAVDU HODNĚ PŘÍZNIVCŮ

Share