Jiří Krampol je po návratu z nemocnice opět zaneprázdněný: promluvil o chronické nemoci i o pozvání od francouzské ambasády

Nedávno skončil herec Jiří Krampol v nemocnici. Má určité problémy s dýcháním, kvůli kterým musí čas od času vyhledat pomoc lékařů. Informuje o tom web Blesk.cz.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec léta trpí chronickým katarem průdušek. Takže když se mění počasí, necítí se dobře. Například před týdnem se ochladilo a kvůli tomu musel do nemocnice.

Řekl, že musel brát antibiotika a minerály, protože měl v krvi nedostatek červených krvinek.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Snažili se do mě nacpat všelijaké medikamenty, aby mě dali opět dohromady,“ řekl Jiří Krampol pro Blesk.cz.

V pátek byl herec propuštěn z nemocnice domů. Začátkem tohoto týdne se také zúčastnil akce, kde byla představena pánská kosmetika.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Lékaři mu také doporučili jíst méně tučných jídel, musí jíst zdravé potraviny. Kromě toho bere léky na ředění krve a léky na tlak.

Velmi smutnou zprávou pro něj byla smrt legendárního francouzského herce Jeana-Paula Belmonda. Jiří Krampol ho léta daboval, ale nikdy se osobně nesetkali.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Nedávno také francouzská ambasáda v Praze pozvala českého herce na schůzku. Důvodem bylo čtení dopisů Jeana-Paula Belmonda, které kdysi psal jedné české ženě. Řekl, že ho zajímá, jak to bude.

PSALI JSME: V KRÁSNÝCH ŠATECH: SLAVNOU JENNIFER ANISTON ZACHYTILI PAPARAZZI

PŘIPOMÍNÁME: HANA ZAGOROVÁ PROZRADILA, ŽE MÁ POTÍŽE S DÝCHÁNÍM: „ŘÍKÁ SE, ŽE PÁN BŮH NALOŽÍ ČLOVĚKU TOLIK, KOLIK UNESE. NAKLÁDÁ MI ČÍM DÁL VÍC“

Share