Hana Zagorová prozradila, že má potíže s dýcháním: „Říká se, že pán Bůh naloží člověku tolik, kolik unese. Nakládá mi čím dál víc“

Zpěvačka Hana Zagorová bojuje proti postcovidovému syndromu. Je doma, potřebuje odpočinek, kvůli tomu už v minulosti zrušila své koncerty. Stará se o ni její manžel Štefan Margita, ale její stav se nijak zvlášť nezlepšuje. Píše o tom portál Aha!

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Hana Zagorová prodělala koronavirus a teď má postcovidový syndrom. Její zotavení je však pomalejší, než se předpokládalo.

Kromě toho je situace komplikovaná kvůli vzácnému onemocnění krve. O této své nemoci se dozvěděla, když jí bylo 23 let.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Více prozradila v pořadu Showtime, teď má potíže s dýcháním. Kvůli tomu nemůže v nejbližší době znovu začít zpívat na pódiu pro své fanoušky.

„Říká se, že pán Bůh naloží člověku tolik, kolik unese. Tak já nevím, co si myslí, že ještě unesu, protože mi nakládá čím dál víc,“ řekla Hana Zagorová.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Nemůže teď normálně zpívat, protože nemůže dodýchnout. Zpěvačka ale přiznává, že jí rozhodně chybí fanoušci a pódium.

Zatím je plánováno, že koncerty Hany Zagorové začnou v prosinci. Není však jisté, zda jí budou stačit tři měsíce, aby se znovu cítila dobře, aby mohla dělat svou práci.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Lékaři jí teď rozhodně nedoporučují vystupovat s koncerty. Zatím potřebuje klid.

PSALI JSME: MILAN ŠPALEK BYL HOSPITALIZOVÁN: „TAK AŽ MĚ DAJÍ BÍLÍ MECHANICI DOHROMADY,“ UVEDL BASKYTARISTA Z KAPELY KABÁT

PŘIPOMÍNÁME: LENOST MANŽELKY MĚ UNAVILA, A TAK JSEM SE ROZHODL JI POSLAT DO PRÁCE A SÁM ZŮSTAT DOMA

Share