Její omlazení bere dech: Dagmar Patrasová nedávno fanouškům ukázala svou fotku a vypadá na ní o několik desítek let mladší

Herečka Dagmar Patrasová byla dříve na svých sociálních sítích velmi aktivní, často zveřejňovala nějaké fotky nebo koláže. Pak se ale její manžel saxofonista Felix Slováček rozešel s výtvarnicí Lucií Gelemovou a vrátil se k manželce. Poté se situace změnila. Píše o tom server Blesk.cz.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Když manželé znovu začali trávit čas společně, herečka přestala věnovat sociálním sítím tolik času jako dříve. Na svém Instagram se stala méně aktivní.

Přestala zveřejňovat fotky často, teď to dělá jednou za měsíc nebo za měsíc a půl. Ale její poslední fotka se fanouškům rozhodně líbila. Vypadala na ní o několik desítek let mladší.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

„Dlouho jsem vás všechny nepozdravila, tak krásnou neděli!“ napsala ke snímku Dáda Patrasová.

Na fotografii ale nejsou vidět známky stárnutí. Pravděpodobně použila nějaké filtry nebo zveřejnila nějakou starou fotku.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Ale každopádně herečka vypadala skvěle. Fanoušci nemohli psát komentáře, asi by ale upozornili nejen na její omlazení, ale i na dekolt.

PSALI JSME: JAK PROBĚHLY OSLAVY NAROZENIN SYNA ORNELLY KOKTOVÉ: O SVÉM VNUKOVI PROMLUVIL I DĚDEČEK MICHAL ŠTIKA A PROZRADIL, ČÍM SE OBA PODOBAJÍ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SI MYSLÍ, ŽE JEJÍ POSTAVA JE DOKONALÁ: ZVEŘEJNILA FOTKU V PLNÉ VÝŠCE

Share