Jak proběhly oslavy narozenin syna Ornelly Koktové: O svém vnukovi promluvil i dědeček Michal Štika a prozradil, čím se oba podobají

Již deváté narozeniny oslavil nejstarší syn Ornelly Koktové Quentin. O vnukovi nyní promluvil jeho děda Michal Štika, který předpokládá, že chlapec bude velký jako on. Podotkl také, že oslava narozenin byla opravdu velká. Informuje o tom web zivotvcesku.cz.

Quentin již není malý kluk a stává se z něj mladý muž. O tom, jak rostou její děti často na sociálních sítích mluví šťastná maminka Ornella.

Ornella Koktová/Zdroj: youtube.com

Oslavu narozenin vnuka nyní okomentoval dvoumetrový Michal Štika. „Bylo to skutečně pěkně připravené,“ popsal party bývalý manžel Moniky Štikové s tím, že Quentin roste velmi rychle a pravděpodobně bude stejně vysoký jako on.

Ornella Koktová má další dvě děti, které jsou ale mladší. Porodila je podnikateli Josefu Koktovi, se kterým se seznámila, když byla studentkou gymnázia a on byl ženatý s Gabrielou Partyšovou.

Nikdo ale nevěřil, že jim to vydří. Nakonec se ovšem vzali a mají již tři společné děti.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Koktová již před časem říkala, že oslava narozenin pro Quentina bude velkolepá, protože syn je již velký kluk a musí si ji užit se svými kamarády.

PSALI JSME: RESORT ŠKOLSTVÍ MUSÍ ZAJISTIT ŠKOLY PRO UPRCHLÍKY: JAKÝ ROZPOČET MAJÍ PRO INTEGRACI UKRAJINSKÝCH DĚTI DO VYUČOVACÍHO PROCESU

PŘIPOMÍNÁME: EVA HRUŠKOVÁ OSLAVILA SVÉ SEDMDESÁTÉ NAROZENINY: PRVNÍ POPELKA PROMLUVILA, JAK SE JÍ DAŘÍ S MANŽELEM JANEM PŘEUČILEM

Share