Jednou k nám zcela nečekaně přijela „sestra“ mého manžela: Kým vlastně byla

Můj manžel se narodil v jiném městě a do našeho města se přestěhoval kvůli práci.

Dívka / Zdroj: YouTube

Po několika letech jeho pobytu v našem městě jsme se seznámili. A tak jsme spolu už sedm let. Vzhledem k tomu, že mám starou matku, o kterou je třeba se starat, bylo rozhodnuto žít u ní doma.

Já mám dítě z prvního manželství. Tehdy byla Milena ještě malá a teď je jí devět let.

Svatbu jsme nedělali, jen jsme zašli na radnici a uzákonili náš vztah. Tomáš nepracoval, protože měl zdravotní problémy. Za tu dobu udělal rekonstrukci v mámině bytě. Na stavební materiál mu dávala peníze z důchodu.

Rekonstrukce kuchyně / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Jednoho dne se Tomáš sebral a vyšel na chodbu.

– Kam jdeš? – překvapilo mě to.

– Sestra a synovec přijeli do města, a tak jsem slíbili, že je vyzvednu.

Myslela jsem, že budou přespávat na ubytovně nebo u známých. Takže když se Tomáš s nimi objevil na prahu, byla jsem vyděšená.

Matka a syn / ilustrační foto / Zdroj: kanal-o.ru

Sestra se představila a řekla, že ji opustil manžel, dodala, že nemá kde žít s dítětem. Bratr nabídl pomoc. Byla jsem z té noviny moc naštvaná, protože se mě nikdo neptal na moje povolení a povolení mé matky. Tomáš však v tom problém neviděl, byt je velký, všichni se vejdou. Samozřejmě jsme se pohádali.

Zatímco všichni spali, našla jsem Marii, sestru manžela, na sociální síti. Překvapivě to byla úplně jiná žena. Pak jsem se rozhodla, že Tomáš mě podvedl a přivedl do mého bytu svou milenku.

Sociální sítě / ilustrační foto / Zdroj: poradimesi.cz

Druhý den jsem počkala, až dcera odejde do školy a maminka na polikliniku a začala s kamarádkou probírat plán pomsty. Chápala jsem, že Tomáš dobrovolně byt neopustí, takže jsem se musela rozhodnout, jak ho odtamtud dostat. Napsala jsem žádost o rozvod a začala jsem žádat své kamarády chlapy, aby pomohli s nuceným vystěhováním Tomáše. Všichni byli v práci, domluvili jsme se na večer.

Řekla jsem to mámě a slíbila, že to napravím. Než byl manžel pryč, ptala jsem se „sestry“ na záludné otázky. Ona však skoro nic nemohla odpovědět, zřejmě chápala, že já všechno už vím.

Ženy / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Večer nás čekal celý koncert. Přátelé mi pomohli vyhnat manžela s jeho „příbuznými“ na ulici. Věci letěly přes balkon. Během toho všeho Tomáš se přiznal, že Marie se jmenuje ve skutečností Natálie a je to jeho milenka. Když se manžel Natálie dozvěděl o jejich vztahu, vyhodil ji z domu a Tomáš se rozhodl jí pomoct.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: VE DVOU LETECH JI SROVNÁVALI S PANENKOU BARBIE: JAK VYPADÁ DÍVKA PO 10 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ KOUPIL DŮM, ALE ŠPATNĚ POCHOPIL SLOVA MAJITELE: KDYŽ UVIDĚL, ZA CO UTRATIL PENÍZE, BYL VELMI PŘEKVAPENÝ

Share