Ve dvou letech ji srovnávali s panenkou Barbie: Jak vypadá dívka po 10 letech

Vypadá stále jako Barbie?

Rodiče Airy Brown si všimli, že jejich dcera je velmi podobná panence Barbie. Ve dvou letech se o holčičce dozvěděla celá Amerika. Reklamní společnosti, smlouvy, focení, z dítěte se stala skutečná hvězda. Jak se jí daří po 10 letech a zda stále vypadá jako panenka.

Aira Brown / Zdroj: femmie.ru

Od narození Airy si její rodiče uvědomili, že mají neobyčejné dítě. Velké modré oči, blond vlasy a plné rty, tak vypadala dívka. Bylo rozhodnuto, že takovou krásu nelze ignorovat. Rodiče pro ni uspořádali focení a fotky zaslali dětským modelingovým agenturám. Zároveň zveřejnili portrét své dcery na sociálních sítích.

Holčičku začali srovnávat s Barbie. Tak se o ní dozvěděla celá Amerika.

Aira Brown / Zdroj: news.myseldon.com

Rodiče dosáhli svého cíle a dvouleté dítě již mělo několik smluv s oděvními značkami, neustálé focení, soutěže krásy a popularitu nejen ve své rodné zemi, ale i v Evropě.

Její matka neskrývala, že barví dítěti vlasy, bere ji do solária a líčí. Z tohoto důvodu bylo publikum rozděleno do dvou táborů. První tvrdil, že dívku jednoduše zbavují dětství a kazí její psychiku. A druhý si byl jistý, že tímto způsobem rodiče zajistí její budoucnost.

Aira Brown / Zdroj: cosmo.ru

Do normálního dětství se vrátila až v 10 letech.

Až do 10 let byla Aira modelkou, hrála ve filmech a účastnila se reklamních kampaní. V roce 2017 a 2018 hrála ve filmech What Sorrows May Come a Education in Love. Ale tato díla jí dosud nepřinesla hereckou slávu.

Aira Brown / Zdroj: femmie.ru

S věkem se její vzhled začal měnit. Vlasy potemněly, oči přestaly vypadat tak velké. A Barbie se změnila v obyčejné dítě. Nyní chodí do školy a občas se objevuje na sociálních sítích.

Aira Brown / Zdroj: femmie.ru

Ale fanoušci nezapomínají na Airu, dále ji podporují a obdivují její zevnějšek:

„Jsi nejkrásnější modelka! Dívám se na tvé fotky od tvých 2 let. Za ta léta jsi toho dosáhla hodně!“

Aira Brown / Zdroj: femmie.ru

Dnes se příběh Airy Brown už nezdá být tak jedinečný. Mnoho dětí a bez pomoci rodičů shromažďuje na svých sociálních sítích tisíce sledujících. Brzy uvidíme, jak časná popularita ovlivní budoucnost této generace.

PSALI JSME: „KRÁSU MAJÍ V GENECH“: JAK VYPADAJÍ RODIČE NEJKRÁSNĚJŠÍCH DVOJČAT NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES VYPADÁ THYLANE, KTERÁ BYLA PŘED 14 LETY NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKOU NA SVĚTĚ

Share