Jednoho dne k nám domů přišla neznámá žena. Nikdy nezapomenu, co řekla

Od malička jsem byla pro svého syna matkou i otcem. Žil s babičkou a dědečkem, protože jsem tvrdě pracovala.

Když můj syn vyrostl, potkal dívku, do které se zamiloval. Přijala jsem ji a milovala jsem snachu jako vlastní dceru. Ona je skvělá žena, manželka a úžasná matka. Když se vracel domů opilý, vždy bránila svého manžela. Zpočátku se jim narodila dcera a o 6 let později se narodil syn.

V té době jsem pracovala v zahraničí a posílala jim všechny své peníze, protože jsem chtěla, aby měli všechno a žili v harmonii a prosperitě. Když vnuk šel do školy, snacha začala pracovat jako prodavačka. A od té doby začalo naše neštěstí.

Syn svou ženu velmi miloval, ale ona potkala muže a začala manžela podvádět. Syn pracoval v noci a jeho žena jezdila, kde chtěla, a dělala, co chtěla. Ale manžel jí věřil.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: wday.ru

Manželka jejího milence se pokusila říct mému synovi všechno, ale on tomu nevěřil. Snacha se nestarala o něj ani o děti.

Ale jednoho dne ta žena přišla k nám domů a zmlátila milenku svého manžela. Snacha se svým milencem utekla a zanechala dům, manžela a děti. Život mého syna byl zničen.

„Dcero, proč ses pomstila mému synovi? Za to, že tě miloval? Z čeho jsou tvoje děti vinny? Říkáš, že matku nepotřebují. Kdo nepotřebuje: 10letý syn a dospívající dcera?

Jak jsi mohla opustit děti? Můj syn trpí depresí, ale pamatuje si, že děti mají jen jeho. Manželka tvého milence je matkou a stará se o své děti.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Když jsem tě viděla, nevšimla jsem si štěstí v tvých očích. Zdálo se mi, že ti chybí děti a domov. Uviděla jsi svého syna, chladně ho políbila, vzala za ruku a odvedla na kliniku.

Plakal a čekal, až řekneš: ‚Neplač, synu, brzy se vrátím,‘ ale místo toho jsi zavolala svému milenci. Nikdy jsem si nemyslela, že by pro tebe mohl být cizí mažel důležitější než tvoje vlastní děti. Rozumím všemu. Přestala jsi milovat svého manžela, ale proč kradeš cizím dětem otce?

Žádala jsem, abys se vrátila domů. A syn žádal. Ale jsi velmi tvrdohlavá. Dobře si rozmysli, co jsi udělala. Zničila jsi svou rodinu. Přijď ke svým dětem a oni ti odpustí. A nech toho muže navštívit své děti, protože potřebují otce.

Opravdu chci, aby byl můj syn a vnoučata šťastní. A také manželka a děti tvého milence.“

PSALI JSME: ŽENA UZAVŘELA DVOJÍ MANŽELSTVÍ SOUČASNĚ A ZA TO NIC NEDOSTANE: JEJÍ ARGUMENT ODZBROJIL I SOUDCE

PŘIPOMÍNÁME: SPLETL SI ČÍSLO. VOLAL SVÉ MILENCE, ALE OMYLEM ZAVOLAL MÉ MATCE

Share