Spletl si číslo. Volal své milence, ale omylem zavolal mé matce

Stále s úsměvem vzpomínám na časy, kdy jsme s rodiči žili v malém dvoupokojovém bytě a užívali si každý společný den. Byli jsme opravdu šťastní, i když jsme žili v chudobě, ale pak se můj otec změnil. Do jeho života přišly velké peníze a objevila se pýcha, která začala kazit všechny rodinné vztahy.

Všechno to začalo drobnými změnami. Zpočátku jsem si všiml, že táta se moc chválil, jako by se snažil někomu dokázat, že je nejlepší.

V té době jsem studoval v prvním ročníku univerzity, takže začátek těchto problémů mě minul. Zdálo se mi, že skutečnost, že můj otec začal vydělávat více, zlepší náš život a posílí rodinné vztahy, ale zatím se posílil pouze jeho vztah k penězům.

Prodali jsme náš malý byt a přestěhovali jsme se do velkého domu. Potom se táta začal často zdržovat v práci a jezdit na nepochopitelné služební cesty. Tomu všemu jsem nevěnoval pozornost, jen jsem si všiml, že moje matka byla čím dál ponurější a častěji se hádala s mým otcem.

Pár se hádá / Ilustrační foto / Zdroj: cemicvet.mediasole.ru

Jejich hádky a podivné chování trvaly několik let. Maminka věděla, co se děje, i když sama sebe přesvědčovala, že jejich vztah se zlepší, ale s každým dalším měsícem se táta stále méně ukazoval doma. Moje matka velmi zhubla, stala se uzavřená a neustále smutná. Byl to jen stín mé matky.

Pamatuji si, že v den jejich dvacátého výročí svatby se moje matka pěkně oblékla, nalíčila a měla dobrou náladu. Věřila, že přijde otec a poblahopřeje jí. Jak naivní byla.

Táta zavolal, máma šťastně zvedla telefon, ale za sekundu její obličej zbledl. Uvědomil jsem si, že se něco stalo, a okamžitě jsem ji objal a dal jí vodu.

Matka řekla, že si spletl číslo a nevolal jí, ale své milence, která s ním čeká druhé dítě. Následujícího rána nás otec požádal, abychom opustili jeho dům, a ani se mé matce neomluvil. Podle něj sem měla za pár hodin přijít jeho těhotná milenka a malé dítě.

Pár a milenka / Ilustrační foto / Zdroj: zigizag.top

Neřekli jsme ani slovo. Nabídl nám, abychom šli do jednopokojového bytu mé babičky.

Nemohli jsme uvěřit, že se náš milující a nejlepší otec může proměnit v tak bezcitné monstrum. Ovlivnily ho tolik peníze, nebo jen odhalily jeho skutečnou tvář?

Moje matka otci ostře řekla, že to je také její dům, takže neodejdeme. Přestože jsme zůstali, otec přivedl svou milenku a malého syna.

Máma se nedokáže vyrovnat se životem vedle nich.

Samozřejmě chápu, že se můj otec mohl zamilovat do někoho jiného, ​​ale zasloužila si takové zacházení žena, s níž jsi byl šťastný, která ti ve všem pomáhala a podporovala tě po mnoho let?

Rozhodl jsem se, že si pronajmu byt a vezmu s sebou matku. Naléhavě potřebuje pomoc, už jsem našel dobrého psychologa, nemůžu se dívat na tento stín.

PSALI JSME: MANŽEL A JEHO MILENKA VYHODILI MANŽELKU Z LUXUSNÍHO DOMU: JAK SE JIM POMSTILA ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: MILENKA MANŽELA PORODILA DÍTĚ, KTERÉ NECHALA JAKO NEPOTŘEBNOST: TO NENÍ ŽÁDNÝ DŮVOD ŽÍT V SIROTČINCI

Share