Je to osm měsíců, co Monika Bagárová porodila dceru: malá Rumia řekla své první slovo před kamerou

Zpěvačka Monika Bagárová si nyní užívá života, protože k tomu je více než dost důvodů. Její dcera Rumia oslavila narozeniny, je jí 8 měsíců. Také její přítel známý bojovník MMA Makhmud Muradov nedávno získal velké vítězství v UFS. Své vítězství věnoval své dceři. Zpěvačka mezitím také zveřejnila na svých sociálních sítích fotky jejich malé dcery.

Nyní je pro Moniku Bagárovou a jejího partnera velmi příjemné období života. Užívají si mateřství a otcovství a 27. ledna jejich dcera Rumia oslavila narozeniny, a to 8 měsíců.

Při této příležitosti zpěvačka zveřejnila na svých sociálních sítích fotografie dcery i video, na kterém je slyšet asi jedno z jejích prvních slov.

Makhmud Muradov také ukázal Rumiu na svém Instagramu. Nedávno v Abú Zabí porazil amerického bojovníka MMA Andrewa Sancheze.

Samozřejmě když česko-uzbecký bojovník bojoval ve Spojených arabských emirátech, doma mu fandili jeho nejvěrnější fanynky.

Rumia měla na sobě černé bodyčko, na kterém bylo napsáno „Pojď do toho, tatínku, team Muradov“. A její otec měl štěstí, potřetí triumfoval v turnaji UFC.

Monika Bagárová a Rumia / Zdroj: youtube.com

Kromě toho Monika Bagárová zveřejňovala i své fotografie. Je sice maminkou malé holčičky a od porodu uplynulo něco málo přes půl roku, ale vypadá skvěle.

PSALI JSME: „ANO, MÁM DVĚ DĚTI“: JAK DNES ŽIJÍ TEENAGEŘI, KTEŘÍ SE VELMI BRZY STALI RODIČI

PŘIPOMÍNÁME: O 53 LET POZDĚJI: SYN ALAINA DELONA SDÍLEL NOVOU FOTOGRAFII SVÝCH RODIČŮ. JAK DNES VYPADAJÍ

Share