Jana Maláčová odletěla na dovolenou do Portugalska: kritici ji však nenechali na pokoji

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová se rozhodla, že si s rodinou trochu odpočine, a tak odletěli do Portugalska. V poslední době navštěvovala podniky, kde se účastnila kontrol dodržování pracovních podmínek. Tedy i majitelé firem mají nějaký čas na odpočinek. Informuje o tom server eXtra.cz.

Jana Maláčová a její poradce Matěj Stropnický se zúčastnili kontrol ve firmách společně s inspektory práce a cizineckou policií.

Po jedné takové kontrole zveřejnila fotky na sociálních sítích, někteří lidé ji však začali kritizovat. Někteří právníci říkali, že tam nemuseli jít, protože nejsou pracovníky cizinecké policie nebo pracovního úřadu.

Ministryně práce se ale rozhodla, že si chce trochu odpočinout od práce, politických diskusí a kritiky, a tak s rodinou odletěla k moři. Tuto dovolenou stráví v Portugalsku.

Na svém Instagramu zveřejnila několik fotografií z Portugalska, bylo vidět, že na tuto dovolenou už určitě čekala.

V komentářích jí však psali i někteří její kritici, kteří například tvrdili, že teď nemusí být na pláži, ale jít na nucenou práce. Došlo i na urážky, navíc lidé měli anonymní přezdívky.

Někteří kritici jí říkají „Venezuela“. Byla srovnávána se zemí v Latinské Americe, když tam byla ekonomická krize za období prezidentství Huga Cháveze.

Když začaly tyto kontroly ve firmách, lidé si na tuto přezdívku znovu vzpomněli. Paní ministryně se k nim hodlá po dovolené opět vrátit, zatím si ale majitelé firem mohou také odpočinout.

PSALI JSME: EVA BUREŠOVA SE POCHLUBILA DOBROU ZPRÁVOU: „MAMI, JÁ BUDU V KINĚ“

PŘIPOMÍNÁME: ZA DESETIKORUNU LZE ZÍSKAT ČTVRT MILIONU: NĚKTERÉ VZÁCNÉ BANKOVKY JSOU JEŠTĚ DRAŽŠÍ

Share