Je to velmi roztomilá holčička: Leontýna Plekancová definitivně zdědila svůj vzhled po Lucii Šafářové

Téměř před dvěma lety se hokejistovi Tomáši Plekancovi a jeho partnerce Lucii Šafářové narodila dcera, která dostala jméno Leontýna. Je to velmi roztomilá holčička a je vidět, že hodně zdědila po mamince, ale je tu i to, co zdědila po otci. Píše o tom web eXtra.cz.

Před časem bývalá tenistka prozradila pro iDNES.cz, že Leontýna je stejně aktivní a tvrdohlavá jako její otec. Mluvila s matkou svého partnera a ona prozradila, že přesně takový byl v dětství.

Má podezření, že možná jejich dcera nechce spát, protože to zdědila po otci. Sportovkyně údajně spala v dětství dobře. Přesto si mateřství užívá, i když se jí život rozhodně změnil.

Také Lucie Šafářová v minulosti uvedla pro eXtra.cz, že byla překvapená, jakou velkou lásku může člověk ke svému potomkovi pociťovat.

Podle svých slov dítě očekávala, nicméně to předčilo všechna její očekávání. Také ji překvapilo, co může unavený člověk pro dítě dělat, zvládá všechno, bylo to úžasné.

Tomáš Plekanec o svou dceru pečuje a jeho partnerka to vidí. Umí přebalovat dítě, nakrmit ho atd.

„Tomáš je super táta, často mě překvapuje, kolik toho ví a umí s dětmi. Je vidět, že má zkušenosti,“ řekla Lucie Šafářová.

Celá jejich rodina se věnuje nějakým aktivním aktivitám, například mají různé tréninky. Spolu s rodiči trénuje i malá Leontýna, na to se učí od dětství.

Psali jsme:Nový pár českého showbyznysu: Jakub Prachař už není sám. Kdo se stal hercovou vyvolenou

PSALI JSME: MODERNÁ HLÁSÍ VYŠŠÍ ÚČINOST OPROTI PFIZERU: OCHRANA PO NÁKAZE KORONAVIREM DOSAHUJE 93% I PŮL ROKU PO DRUHÉ DÁVCE

PŘIPOMÍNÁME: LUCELIA SANTOS Z POPULÁRNÍHO SERIÁLU OTROKYNĚ ISAURA UŽ MÁ 64 LET: JAK VYPADÁ NYNÍ

Share