Jakmile maminka zapne hudbu, dcera hned začíná tančit: Video s touto malou rozkošnici získalo skoro 4 miliony zhlédnutí

Malá Sadie Ray je už královnou tanečního parketu, přestože jí je teprve jeden rok. Jednoho dne se Kaylane Theonová, matka Sadie, nahrála na video jak její dcerka tančí, což je zase přivedlo na Show Good Morning America.

Mala tanečnice / Zdroj: YouTube

Existují lidé, kteří po poslechu hudby nemohou sedět na místě a spěchají do tance, Sadie nepochybně patří do této skupiny lidí. Je tu něco opravdu roztomilého, když děti tančí. Nikdy se nestydí a prostě zbožňují být středem pozornosti.

Mala tanečnice / Zdroj: YouTube

Tato okamžitá radost je opravdu nakažlivá, takže je tak zábavné sledovat, jak malá Sadie třese boky a dokonce dělá malé kruhové pohyby. Všechny tyto tance se objevily na stránce její matky na Instagram, kde si můžete ještě více vychutnat okouzlující holčičky Sadie Ray.

Mala tanečnice / Zdroj: YouTube

Video začíná tím, že Sadie je oblečená do okouzlující fialové kombinéze s obrázky sněhuláků, tančí pod klasickou píseň MC Hammer „Too Legit to Quit“.

V dalším záběru Sadie tančí pod kompozicí Gary Numan „Cars“, ale tentokrát je na ní pyžamo s výtisky slonů.

Mala tanečnice / Zdroj: YouTube

Sadie, oblečená v šatech se zvířecím potiskem, pak tančí pod“ Be My Lover “ od La Bouche.

Pro nejnovější video se Sadie ponoří do minulosti, aby si zatančila pod klasikou šedesátých let „Please Mr. Postman“ od Marvelettes.

PSALI JSME: VE SPOJENÝCH STÁTECH SI MEDVĚD PŘIŠEL POSLECHNOUT SVÉHO OBLÍBENÉHO DJ: HUDBA PŘILÁKALA DIVOKÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: DÍTĚ SE SOTVA NAUČILO CHODIT A O TÝDEN POZDĚJI SE STALO CELEBRITOU KVŮLI TANCI: VIDEO ZÍSKALO SKORO 2 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share