Vdova otěhotněla se svým manželem a porušila přírodní zákony. Matkou se stala jen rok a půl po tom, jak odešel do nebe

Manžel opustil svou ženu, ale předtím našel způsob, jak oklamat přírodní zákony. Udělal jí cenný dárek, který vdova mohla obdržet jen 15 měsíců po smrti jejího manžela – když se stala matkou jeho dítěte.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Julie Wilsonová z amerického státu Ohio přišla v únoru 2019 o manžela Travise. Muž bojoval s rakovinou, ale brzy jeho život vyhasl. V 36 letech žena ovdověla.

„Byl to můj nejlepší kamarád. Vždy jsme chtěli děti a je to tak smutné, že on to všechno neměl,“ řekla Julie.

Pár se mnoho let potýkal s problémy s plodností, když se snažil mít dítě. V roce 2016 mohla Julie otěhotnět, ale v 12. týdnu měla potart.  Ve stejném roce byl Travisovi diagnostikován nádor v mozku.

Předpovědi lékařů byly zklamáním: ve většině případů nemohou pacienti s takovou diagnózou žít déle než dva roky. Odborníci dali jen pětiprocentní šanci, že její manžel bude žít pět let.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Po diagnostikování se pár rozhodl pokračovat v IVF. Travisovo semeno bylo zmrazeno ještě před zahájením léčby rakoviny.

Když Travis zemřel, Julii zbylo pět embryí. To znamenalo, že stále měla šanci stát se matkou.

Žena měla dvojitý přenos embryí a v říjnu 2019 měla pozitivní těhotenský test. Julie byla šťastná, ale bála se být příliš nadějná a znepokojená, protože už dříve přišla o dítě kvůli potratu.

Během skenování v šestém týdnu těhotenství se Julie dozvěděla, že je těhotná s dvojčaty. Pozdější vyšetření však ukázalo, že jedno z dvojčat nepřežilo.

Julie se konečně mohla stát matkou 2. května 2020. Měla holčičku, které dala jméno Logan. Podle vdovy je to to nejlepší, co se jí kdy stalo.

Julie si nyní užívá nejen mateřství, ale také provozuje charitu, kterou založila na počest Travise s cílem podpořit další rodiny, u nichž byla diagnostikována rakovina mozku.

PSALI JSME: KRÁSKA Z ULICE SÁRA AFFAŠOVÁ NECHALA NAHLÉDNOUT DO SVÉHO SOUKROMÍ: „UŽ NĚJAKOU DOBU TVOŘÍME PÁR S MARTINEM DONUTILEM“

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADAJÍ DVOJČATA NEJKRÁSNĚJŠÍHO AUSTRALSKÉHO PÁRU: STALA SE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH VELMI POPULÁRNÍ

Share