Jak zkontrolovat, zda je vaše manželství silné: Stačí upřímně odpovědět na 5 otázek

Dokonalý vztah neexistuje. Aby byli partneři spolu šťastní, je nutné nad tím pracovat. Na veřejnosti mnozí z nás neříkají o rodinných konfliktech, takže vztah vypadá šťastně a harmonicky. Existuje krátký test, jak budovat milostný vztah.

Pár/Zdroj: syl.ru

Sedíte na svém oblíbeném gauči nebo v pohodlném křesle a stačí si vzpomenout si, jak jste dnes strávila den, den před týdnem, před 2 týdny a před měsícem. Zkuste odpovědět upřímně. To vám umožní analyzovat vztah.

Pár/Zdroj: syl.ru

1. Jaký byl každý večer tento týden? Vezměte několik typických večerů po sobě. Analyzujte, co jste dělala. Lze večery nazvat rutinou? Jste s tímto vývojem spokojeni?

2. Kolik času je třeba stavit se svým partnerem, než budete spokojena? Absolutní štěstí je vzácné. Nejčastěji jsou partneři spolu, ale navzájem se plně nekontaktují. Zde byste měla dávat pozor na kvalitu.

Pár/Zdroj: syl.ru

3. Jak moc čekáte na večerní hodiny? Čekání může být doprovázeno různými emocemi: úzkost, radost, podráždění, nuda, lhostejnost, netrpělivost.

4. Proč takhle trávíte čas? Vyhovuje vám to? Pokud jste se svým večerem spokojena, váš partner může situaci vnímat jinak. Zeptejte se na jeho názor.

Pár/Zdroj: syl.ru

5. Jaké pocity máte, když vaše polovička není nablízku? Odpovězte, zda můžete i nadále žít bez této osoby.

Pár/Zdroj: syl.ru

Nemusíte vztah hodnotit. Tento test vám řekne jen to, jak blízko jste svému partnerovi. Budete schopna pochopit, zda jsou oba opravdu spokojení se společným životem.

Pár/Zdroj: syl.ru

Pět principů ideálního vztahu
Adekvátní zdravá sebeúcta je schopnost respektovat a milovat nejen sebe, ale i ostatní, stejně jako projevovat sebevědomí a správně korelovat příležitosti a cíle.

Pár/Zdroj: syl.ru

Důvěřujte své spřízněné duši a sobě samému – schopnost být nablízku svému muži a nebát se tohoto pocitu. Důvěra znamená možnost seberozvoje a dosažení cíle bez obav.

Ochota pracovat na sobě předpokládá schopnost dosáhnout porozumění mezi partnery. Je nutné vypracovat vztah s ohledem na hádky z minulosti a dalších vnějších vlivů.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ochota se měnit znamená schopnost pracovat na sobě, bez ohledu na názor svého muže, aniž byste měnili své cíle, hodnoty a pohled na život.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vzájemný projev lásky by měl být nejen ve slovech, ale také v postupech. Může to být dárek, dotek nebo jen pomoc. Životní zásady a pokyny pro oba manžele by měly být stejné. To nám umožní vytvářet společné plány do budoucna.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ NAŠEL NA ZAHRADĚ PLECHOVKU Z ROKU 1986 A NÁLEZ MU ZPŮSOBIL NEPŘÍJEMNÉ POCITY: NYNÍ VŮBEC NEPOUŽÍVÁ VÝROBKY Z CÍNU A PLASTU

PSALI JSME: PRO NÁVŠTĚVU KADEŘNICTVÍ BUDE NUTNÉ LADIT TERMÍNY OSTŘÍHÁNÍ A TESTOVÁNÍ: TO MŮŽE BÝT URČITÝ PROBLÉM PRO MNOHO LIDÍ

Share