Jill Bidenová ozdobila obálku Vogue: Zúčastnila se také dojemného focení se svým manželem

První dáma USA Jill Bidenová se objevila na obálce amerického časopisu Vogue. Pak se prezidentova manželka zúčastnila dojemného focení s Joem Bidenem. Pár vypadal fantasticky.

Poprvé za čtyři roky se na obálce prestižního časopisu Vogue objevila první dáma Spojených států. Jill Bidenová v květovaných šatech pózovala před objektivem slavné americké fotografky Annie Leibovitz.

Jill Bidenová/ Zdroj: YouTube

Šaty značky Oscar De La Renta s dlouhými rukávy a manžetami luxusně zdůrazňovaly hezkou postavu první dámy Spojených států, která vůbec nevypadá na svých 70 let. Elegantní vzhled doplnila lakonickými náušnicemi.

Prezidentova manželka pózovala na balkóně Bílého domu. Ale nejen první dáma se zúčastnila focení pro Vogue. Podporoval ji její manžel.

Manželé Joe a Jill Bidenovi/ Zdroj: showbiz.24tv.ua

Prezidentský pár pózoval venku poblíž Oválné pracovny. U stolu ve stínu stromů prezident Spojených států svou ženu jemně objal.

Joe Biden se objevil v klasickém tmavě šedém obleku a Jill měla na sobě smaragdový svetr a sukni od Michaela Korsa.

Manželé Joe a Jill Bidenovi/ Zdroj: showbiz.24tv.ua

Jill Bidenová také byla vyfotografována v brýlích ve východním křídle Bílého domu.

Jill Bidenová/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: BIDENOVI ZTRATILI MILOVANÉHO ČLENA RODINY A NEJVĚRNĚJŠÍHO PŘÍTELE: PREZIDENTSKÝ PÁR SDÍLEL DOJEMNOU FOTOGRAFII

PŘIPOMÍNÁME: KATE MIDDLETON SE POPRVÉ SETKALA S PRVNÍ DÁMOU USA: JILL BIDENOVÁ VÝBĚREM ZÁŘIVĚ RŮŽOVÉ VÉVODKYNI NEZASTÍNILA

Share