Jak vypadala Tilda Swintonová v mládí: Je to unikátní žena

Tilda Swintonová je úžasná, neuvěřitelně talentovaná herečka, která má androgynní nestandardní vzhled, který se stal její vizitkou.

Tilde je dnes 60 let a zdaleka ne všichni ji viděli v mládí. Swintonová byla velkolepá a často měnila styly a obrazy.

Tilda Swintonová / Zdroj: binokl.cc

Swintonová má skotský původ, vyrůstala v aristokratické společnosti, získala prestižní vzdělání a dokonce studovala spolu s princeznou Dianou. Tilda pracovala dva roky v afrických školách. Pak se vážně zapojila do divadla, ale nemohla se dlouho najít.

Tilda Swintonová / Zdroj: YouTube

Role Swintonové jsou různorodé, představovala se před diváky v zásadně odlišných amplois. Ale každá postava Tilda jako by oživila, obdařila něčím výjimečným. I epizodní role jsou opravdu mistrovské. Herečka je k vidění v Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, Constantine, Přežijí jen milenci a dalších známých filmech.

Tilda Swintonová / Zdroj: binokl.cc

Od dětství se Tilda považovala za ošklivou a s věkem se smířila se svým nestandardním vzhledem, začala s ní zacházet s humorem a dovedně využila toho, co příroda dala.

Ale v některých obrazech se Swintonová objeví atraktivní, jasnou, zranitelnou a ženskou. V jiných filmech je hrubá, mocná, soběstačná, lhostejná a někdy krutá.

Tilda Swintonová / Zdroj: binokl.cc

Krása Tildy vždy přitahovala muže. Její první láskou se stal John Byrne-talentovaný dramatik. Swintonová od něj porodila dceru Honor a syna Xaviera. Dívka, mimochodem, už šla ve stopách slavné matky a zkouší se ve filmovém průmyslu.

Vztah s Johnem však nebyl snadný a pár se rozhodl zvolit volný formát, aby nezbavili děti rodiny, ale aby každý z nich byl milován a miloval (i když s jinými partnery).

Tilda Swintonová / Zdroj: binokl.cc

Dnes je Swintonová stále velkolepá a skvěla. V Hollywoodu je žádaná, i když k výběru rolí přistupuje opatrně, často preferuje nezávislou kinematografii. Od roku 2004 je Tilda šťastná ve vztahu se Sandro Coppem. Je to malíř mladší ženy téměř o dvě desítky let.

Tilda Swintonová / Zdroj: binokl.cc

PSALI JSME: JOLIE S TENKÝMI RTY: JAK BY VYPADALY HVĚZDY BEZ JEJICH „VÝJIMEČNOSTI“

PŘIPOMÍNÁME: ANGELINA JOLIE SE SYNEM VYVOLALA ROZRUCH V INTERNETU: MNOZÍ TVRDÍ, ŽE SYN HEREČKY JE MALÁ KOPIE BRADA PITTA

Share