Angelina Jolie se synem vyvolala rozruch v internetu: Mnozí tvrdí, že syn herečky je malá kopie Brada Pitta

Pětačtyřicetiletá Angelina Jolie podnikla tradiční rodinný výlet do obchodu s potravinami. Tentokrát společnost hvězdné matky tvořil dvanáctiletý syn Knox.

Angelina Jolie / Zdroj: cosmo.ru

Hvězda filmů Maleficent a Lara Croft: Tomb Raider je téměř nemožné vidět v okolí všech svých šesti dětí najednou. Matka 19letého Maddoxe, 17letého Paxe, 16letého Zachary, 14letého Shaila a dvojčat Knoxe a Vivienne se řídí karanténním pravidlem: neshromažďují se ve velké skupiny na veřejných místech. Dcery a synové střídavě doprovázejí maminku na nákupy.

V poslední době byla Jolie častěji viděna se Zacharou, ale Knox se rozhodl změnit sestru. Šel s rodičkou do supermarketu Target v Los Angeles. Herečka se i přes mnohamilionové jmění rozhodla pro nákupy v levnějších obchodech. Angelina a její bývalý manžel Brad Pitt se domnívají, že děti by měly vyrůstat s vědomím hodnoty věcí.

Angelina Jolie se synem na nákupu / Zdroj: cosmo.ru

Na nákupy Jolie vyrazila v jednjduchém obrazu, aby na sebe příliš neupoutávala pozornost. Hvězdná maminka byla v dlouhém černém kabátě, černých kalhotech a bodech na malém podpatku. Tvář hollywoodské hvězdy zakryla rouška v tón obleku. Angelina nechala vlasy rozpuštěné a odmítla make-up.

Knox se oblékl ve stylu Brada Pitta. Chlapec si vybral jednoduché šedé tričko, světlé široké kalhoty a tenisky. Stejně jako maminka skryl obličej pod rouškou, ale dal přednost roušce s hypnotickým potiskem. Knox vozil nákupní vozík, zatímco Angelina vybírala zboží. Nejmladší syn Jolie a Pitta se choval zdrženlivě – nepředstíral, že se v supermarketu nudí.

Angelina Jolie se synem na nákupu / Zdroj: cosmo.ru

Chování a vzhled chlapce dal uživatelům důvod k diskusi. Většina fanoušků vyjádřila názor, že Knox šel je velmi podobný svému otci.

„Jako by to byl mini Brad vedle Angie!“, „Ruce v kapsách drží jako táta! A styl má stejný!“, „To je mladý Brad Pitt! Holky, držte se, brzy bude ten kluk ještě krásnější a drsnější!“, „Je úžasné jak vychované děti mají Angelina a Brad“, „Chlapec je kopie Brada! Stejně klidný krásný, “ napsali fanoušci této rodiny v internetu.

Brad Pitt / Zdroj: indiewire.com

PSALI JSME: PITT MÁ V ÚMYSLU U SOUDU POŽADOVAT STŘÍDAVOU PÉČI O DĚTI: ANGELINA SI VYMIŇUJE NĚKOLIK PODMÍNEK

PŘIPOMÍNÁME: V ROUŠCE A BEZ LÍČENÍ: 45LETÁ ANGELINA JOLIE BYLA SPATŘENA SE SVÝMI DĚTMI V MÍSTNÍM OBCHODĚ

Share