Přestěhování z USA do Marbelle nepomohlo: V jakem novém místě plánuje žít Zuzana Belohorcová se svou rodinou

44letá modelka Zuzana Belohorcová nedávno se se svou rodinou přestěhovala z Miami do Marbelle. Stalo se to kvůli koronaviru a také kvůli divokém dění kolem Black Lives Matter.

Zuzana Belohorcová/Zdroj: instagram.com

Zuzana byla jistá, že takové přestěhování pomůže její rodině zapomenout o koronaviru, a teď španělská vláda zavedla drsná opatření proti koronaviru.

Belohorcová si života ve Španělsku užívá. Denně ukazuje fanouškům jak se prochází po plážích, jí úžasné jídlo a také moc často měla party se svými kamarády. Dokonce i navštívila své rodné Slovensko, kdy její maminka měla výročí narozenin.

Zuzana Belohorcová/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době se všechno změnilo kvůli opatřením proti koronaviru, která vláda zavedla před pár dni. Vláda zavřela všechny restaurace, fitness centra a také obchodní centra.

Podle slov modelky, zůstaly otevřenými školy a také jsou povolené všechny venkovní aktivity. “Musíme jen doufat, že bude lépe,” napsala na svém Instagramu Zuzana.

Zuzana Belohorcová/Zdroj: instagram.com

Marbelle je malé městečko ve Španělsku, které je dost teple i v zimě, ale v porovnání s Miami, je tady manželovi Zuzany Vlastmilovi Hájku zima. Belohorcová řekla slovenskému deníku Nový čas, že se ve dnešní době přemýšlí nad přestěhováním na slunečný ostrov Tenerife.

Její manžel by se moc chtěl tam přestěhovat, ale Zuzana moc ostrovní typ života nemá ráda. Podle jejich slov, i její děti už na všechno zvykli ve Španělsku. “Manželovi jsem řekla, že tam poletíme a podíváme se,” uvedla modelka.

Zuzana Belohorcová se svou maminkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “ZÁCHOD U NÁS KAŽDÝ OBDIVUJE A CHODÍ TAM RÁD”: MICHAELA NOSKOVÁ UKÁZALA SVÉ VYSNĚNÉ HNÍZDO

PŘIPOMINAME: DÁMA V ČERVENÉM: ZUZANA ČAPUTOVÁ SE OBJEVILA NA PRACOVNÍ SCHŮZCE VE VELKOLEPÝCH ŠATECH

Share